Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Společnost Apple vydá chytrý přívěsek AirTag ve dvou verzích

Napsal

dne

Přestože již dlouhé měsíce mluvíme o chytrém přívěsku AirTag, prozatím se spekulace nevyplnily. Netradiční zařízení od Applu jsme očekávali již v září 2019, v březnu 2020 a dokonce i na dalších dvou konferencích, které již proběhly. Doposud nejsou hlášeny další podrobnosti, nicméně řada leakerů včetně Jona Prossera jsou přesvědčeni o tom, že se brzy dočkáme. Údajně by měl být představen na konferenci příští měsíc, tedy v listopadu společně s novými Macy. O praktičnosti a využití bychom mohli napsat několik odstavců, obzvlášť o produktu, který hravě zapadne do ekosystému kalifornského giganta a bude k němu snadný přístup ze kteréhokoliv zařízení.

Nyní se hovoří o tom, že bychom se mohli dočkat celkem dvou různých variant. Velmi známý uživatel LovetoDream totiž zveřejnil příspěvek s nápovědou „tag TAG“ což by naznačovalo různě velké modely? Právě ten již v minulosti prozradil mnoho důležitých a utajovaných informací týkající se očekávaných produktů. Možná si říkáte, že by Apple nikomu nedal dopředu vědět – je třeba se však zamyslet nad marketingem takové společnosti. Předčasné úniky zajistí dostatečné napětí mezi spotřebiteli a o to jednodušší jsou pak prodeje. Právě Apple provozuje celý „tajný“ klub distributorů utajovaných informací, přičemž výše uvedený je členem tohoto klubu. Jeho tweety jsou záhadné a často nepochopitelné, ale přesné – ukázalo se to po další prezentaci společnosti Apple.

Blogger Jon Prosser s 12 miliony odběratelů na YouTube taktéž potvrdil, že AirTags jsou opravdu na cestě a to ve dvou verzích. Menší varianta v hliníkovém provedení bude velká přibližně jako uzávěr lahve, přičemž na ni najdeme pouze logo společnosti. Větší varianta by pak mohla nabídnout rozšířené možnosti lokalizace, delší výdrž, nebo jiné vychytávky. Je třeba zdůraznit, že v tomto ohledu není Apple první společností, která sáhla po řešení lokalizačních přívěsků, nicméně AirTags bude teprve prvním produktem, který bude dávat smysl a své zařízení, peněženku či klíče najdete i na vzdálenost stovky kilometrů.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články