Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Společnost Apple spustila předobjednávky na iPhone 12 a 12 Pro

Napsal

dne

Jak bylo na nedávné mediální konferenci společnosti Apple přislíbeno, dnešním dnem byly oficiálně spuštěny předobjednávky na nové modely iPhone 12 a iPhone 12 Pro. V případě, že i vy toužíte po tom nejlepším, co se v následujících měsících objeví na trhu, pak si můžete předobjednat některý z dostupných modelů přímo na stránkách kalifornského giganta. Mimochodem, již delší dobu patří Česko a Slovensko do první vlny prodejů, což znamená, že tato událost se týká i tuzemských zákazníků.

Je třeba zdůraznit, že předobjednat si můžete pouze 6,1-palcovou verzi, přičemž zbývající dvojice si svou premiéru zajistí v následujících týdnech. Oproti nim se liší svou velikostí, fotoaparátem a dost možná i velikostí paměti RAM. V případě, že si některý z dostupných modelů objednáte, pak vám bude doručen nejpozději 23. října 2020. Jestliže váháte a nevíte, do kterého jít, pak určitě doporučujeme vyčkat, až budou telefony reálně vystavené na některé z poboček prodejců, případně si alespoň zajistit rezervaci, aby jste se později nedostali na konec čekací listiny. Nástupce loňského modelu iPhone 11, tedy iPhone 12 pořídíte v pěti různých barvách již od 24.990 Kč se základním úložištěm 64 GB. Vybrat si můžete také ze 128 a 256 GB varianty. Co se týká modelu se třemi fotoaparáty, pak si připravte 29.990 Kč.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články