Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Společnost Apple právě vydala iOS a iPadOS 14.5.1 pro veřejnost.

Napsal

dne

Týden po oficiálním vydání veřejného sestavení iOS 14.5 dnes společnost Apple vydává iOS 14.5.1 s opravami chyb týkající se zabezpečení a vylepšením výkonu. Kromě toho se dočkali také uživatelé vlastnící starší modely iPhone, pro které je připravena verze iOS 12.5.3. Pokud však očekáváte přísun dalších funkcí, nebo jiných viditelných novinek, bohužel vás musíme zklamat.

Jak uvádí Apple ve svém průvodním popisu, nejnovější aktualizace obsahuje opravy chyb, přináší důležité aktualizace zabezpečení a je doporučen všem uživatelům, kteří své zařízení aktivně využívají. Informace o prvcích zabezpečení obsažených v aktualizacích softwaru Apple najdete na následující webové stránce: https://support.apple.com/kb/HT201222. V případě, že se chystáte poslední sestavení nainstalovat na váš iPhone či iPad (iPadOS), pak se nejedná o žádný složitý proces. Stačí, abyste otevřeli na vašem zařízení záložku Nastavení -> Obecné -> Aktualizace softwaru, kde novou aktualizaci vyhledejte, stáhněte a nainstalujte. Pokud máte nastavené automatické aktualizace, pak se vám nejnovější verze nainstaluje jakmile to bude možné. Doporučujeme však připojit zařízení k napájení.

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články