Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Špatný stav baterie v iPhonu? Výměna na počkání

Napsal

dne

Výměna baterie v iPhonu tvrzenýsklo 1

Špatný stav baterie v iPhonu trápí mnohé uživatele. Blíží se chladnější dny a s nimi i problémy, které v chladnějším prostředí trápí nejednu baterii iPhonu. Jak se mohou problémy projevovat?

JAK POZNAT ŠPATNÝ STAV BATERIE IPHONU?

Od iOS 12 je součástí softwaru iPhonu kondice baterie. Kondici baterie najdete v Nastavení – Baterie – Kondice baterie. Nejedná se o jediný ukazatel, kterým byste se měli řídit, ale jedná se o dobrého pomocníka, který vás může na slabší baterii upozornit. Obecně se doporučuje baterii vyměnit v případě, že vám kondice baterie klesne pod 85%. iPhone vás bude informovat o nutné návštěvě servisu po klesnutí pod 80%. Ukazatel kondice baterie je fajn, občas si ale dělá co chce a viděl jsem iPhony, které měli přes 90% kondice baterie, ale nevydrželi nabité ani půl dne. Důležité je tedy zaměřit se na tyto problémy..

PŘEDČASNÉ VYPÍNÁNÍ IPHONU

Stalo se vám, že jste měli ještě pár (desítek) procent baterie, ale iPhone se z ničeho nic vypnul? Po připojení na nabíječku se ihned zapnul a ukazoval například 20%? Není to nic divného, i tímto způsobem se může slabší baterie v iPhonu chovat. iPhone se z bezpečnostních důvodů vypne, aby nedošlo k přetížení slabé baterie. Většinou se s tímto problémem můžete setkat v chladnějším počasí, kdy vytáhnete iPhone z kapsy a budete chtít fotit.

RYCHLÝ POKLES PROCENT

Pokud musíte už u oběda hledat nabíječku, rozhodně doporučujeme co nejdříve navštívit iPhone servis. Při běžném používání by měla baterie v iPhonu vydržet nabitá celý den. Většinou se rychlý pokles procent doplňuje s předčasným vypínáním iPhonu.

KAM NA VÝMĚNU BATERIE V IPHONU?

Výměna baterie již nemusí být zdlouhavou záležitostí. Pokud si chcete nechat vyměnit baterii na počkání (do 10 minut), navštivte iPhone Servis Tvrzenýsklo.cz – Všechny baterie mají skladem. Na výměnu si můžete počkat přímo na prodejně. Při výměně baterie nepřijdete o žádná data v iPhonu. iPhone před opravou není nutné mazat. Kamenná prodejna se nachází kousek od stanice metra B – Anděl. Není nutné se objednávat předem!

Výměna baterie v iPhonu 8

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články