Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Soukromé 3D Tvrzené sklo na iPhone, dokonalá ochrana displeje i soukromí!

Napsal

dne

Soukromé 3D Tvrzené sklo na iPhone

Soukromé 3D Tvrzené sklo na iPhone je jednoznačně nejlepší možnou ochranou. Dokonale totiž chrání celý povrch displeje. Zároveň ale chrání i Vaše soukromí! Pokud budete sklo na displeji používat, uvidíte co se na displeji odehrává pouze vy. Jak je to možné?

Speciální soukromá vrstva Tvrzeného skla

Speciální “soukromá” vrstva se stará o ochranu Vaše soukromí. Co se na displeji odehrává uvidíte pouze vy. Stačí se na iPhone dívat kolmo, pokud se ovšem podíváte pod jiným úhlem, například z boku, neuvidíte na displeji vůbec nic. Čumilové v MHD, nebo zvědavci ve veřejných prostorech mají smůlu, uvidí pouze černý displej.

Soukromé 3D Tvrzené sklo na iPhone!

3D Soukromé Tvrzené Tvrzené sklo na iPhone dokonale pokrývá celý povrch displeje. Nikoliv pouze jeho rovnou část, jako tomu bylo u předchozího modelu Soukromého Tvrzeného skla. Dosahuje odolnosti 9H, takže perfektně chrání displej proti poškrábáním i menším nárazům a pádům. Jeho tloušťka je pouhých 0,3mm, nenavyšuje tak příliš hmotnost iPhonu. Navíc dokonale kopíruje povrch displeje, skoro tak ani nepoznáte, že je na displeji Tvrzené sklo nalepeno.

Videorecenze: Jak správně 3D Soukromé Tvrzené sklo nalepit?

Připravili jsme pro Vás videorecenzi, ve které si můžete dokonale prohlédnout, jak perfektně sklo funguje, jak je správně nalepit a jak vlastně takové sklo na iPhonu nalepené vypadá.

https://www.youtube.com/watch?v=yZXce-5CDio

Kde Soukromé Tvrzené sklo koupit?

Soukromé sklo na iPhone můžete zakoupit buď přímo na kamenné prodejně Tvrzenýsklo.cz, nebo prostřednictvím internetového obchodu. Jak jste mohli vidět ve videorecenzi, nalepení je velice snadné, nemusíte se obávat nalepení v pohodlí domova. Pokud si ovšem na aplikaci i tak nevěříte, přímo na kamenné prodejně si můžete nechat sklo nalepit zdarma.

Sleva pro čtenáře magazínu FanApple.cz 

Pro čtenáře magazínu FanApple.cz je připravený slevový kód SKLO20, díky kterému získáte 20% slevu na celý nákup. Uplatnit jej můžete v prvním kroku nákupního košíku.

Soukromé 3D Tvrzené sklo na iPhone

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články