Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Sluchátka k iPhonu 12 dodává Apple ve speciální krabičce

Napsal

dne

O tom, že společnost Apple již nebude nadále dodávat ke svým smartphonům standardní sluchátka EarPods a napájecí adaptér jsme vás několikrát informovali prostřednictvím článku. Nicméně z hlediska nařízení vlády a aktuálním zákonům ve Francii mají tito zákazníci od Applu speciální výjimku. Podle dostupných informací však nejsou součástí nové krabičky, ale budou dodávány zvlášť.

Samotná kartonová krabička od nově vyrobených telefonů se výrazně změnila, obzvlášť na výšku. Kvůli absenci dvojice doplňků se tak podařilo Applu snížit rozměry a hmotnost na úplné minimum, což pomůže nejen při transportu. Ten je nyní o mnohem ekologičtější a životní prostředí tak méně trpí na produkci elektronického odpadu.

Pro všechny regiony světa budou tedy nové produkty (platí i pro starší generace jablečných telefonů jako iPhone XR či iPhone 11) dodávané ve stejném obale, přičemž zákazníci ve francii dostanou navíc sluchátka v další, speciální kartonové krabičce, která opět navýší rozměry. Zřejmě se jedná o efektivnější způsob, než vyrábět extra variantu balení, které by pokrylo pouze francouzský trh. Nicméně podívejte se sami na video přiložené níže, zda to vůbec dává smysl. Když vezmeme v úvahu, kolik kusů iPhone se na tomto trhu ročně prodá, zřejmě to bude také slušná porce přebytečného odpadu, která nedá spát řadě ekologických aktivistů.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články