Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Sluchátka AirPods k iPhonu zdarma. Apple podporuje rozvojové země.

Napsal

dne

Dnešní svět se točí kolem bezdrátových technologií. Většina uživatelů už nepoužívá standardní drátovou nabíječku, nebo dokonce sériová sluchátka EarPods a tímto heslem se drží i samotný Apple. Nicméně rozhodl se udělat skvělé gesto a podpořit tento sortiment dárkem k nákupu zdarma. Kalifornský gigant zahájil v Indii novou akci s názvem Diwali, která nabízí všem zákazníkům možnost získat zcela zdarma bezdrátová sluchátka AirPods s nákupem jakéhokoli modelu iPhone 11. Je třeba zdůraznit, že nové modely iPhone 12 nejsou součástí této propagace.

Právě tímto netradičním dárkem chce podpořit rozvojové země a zvýšit si zájem o značku mezi spotřebiteli, nicméně opravdu zajímavý marketingový tah. Zda se stejného balíčku dočkají třeba v Číně, Egyptě či Indonésii zatím nebylo sděleno. Jedná se spíše o jednorázovou akci v rámci několikadenní slavnosti, kterou slaví zejména hinduisté, sikhové a džainisté. Apple nabízí standardní AirPods s nabíjecím pouzdrem zdarma, přičemž mají možnost zákazníci upgradovat na verzi s bezdrátovým dobíjením (+1267 Kč), případně si připlatit a vzít nejnovější AirPods Pro (+3169 Kč).

Mimochodem, na indickém Online Storu vychází základní Apple iPhone 11 64GB na 17.401 Kč (průměrná měsíční mzda 4769 korun), přičemž u nás v ČR ho objednáte pouze o tisíc korun dráž (průměrná měsíční mzda 29.123 korun). Ocenili byste, kdyby při nákupu telefonu společnost Apple nabídla možnost výhodného dokoupení sluchátek AirPods také v Evropě?

Apple iPhone 11 od 16 580 Kč | Zboží.cz

 

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články