Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Předvánoční sleva na příslušenství pro iPhone!

Napsal

dne

Pomalu se blíží Vánoční období a s ním spojená každoroční otázka. Co darovat svým nejbližším? Potřebujete vybrat dárek, který potěší a zároveň jej jenom neodloží do skříně bez následného využití. Ideální proto může být příslušenství pro iPhone, iPad, Apple Watch, pro které najde využití jistě každý jablíčkář!

Jaké příslušenství pro iPhone zvolit?

Příslušenstvím, které každý jablíčkář zajisté ocení je Tvrzené sklo na displej. Tvrzená skla se vyrábí nejen na iPhone, ale také na iPad i Apple Watch. Velice oblíbená a populárná jsou nyní 3D Tvrzená skla PREMIUM – Vylepšená, která dokonale chrání každý iPhone i v zaoblených krajích. Navíc jsou vytvořena tak, aby dokonale splynula s displejem a nedostával se pod ně prach! Tato Tvrzená skla jsou vyráběna pro všechny modely iPhonů, které nedisponují domovským tlačítkem od iPhonu X po nejnovější iPhone 11 Pro Max. Se speciálním vánočním slevovým kódem za pouhých 449 korun! Nebudete-li si věřit na aplikaci skla doma, můžete se zastavit na kamenné prodejně a nechat si 3D Tvrzené sklo zdarma nalepit!

Značkové ochranné kryty pro iPhone!

Kromě nabíječek a Tvrzených skel nesmíme zapomínat ani na ochranné kryty. Ochranné kryty jsou součástí snad každého iPhonu. Dokonale chrání jeho zadní část před poškozením. Vybírat si můžete opravdu z široké nabídky ochranných krytů od iPhonu 5 po nejnovější iPhone XR!V nabídce také naleznete značkové kryty od společnosti Baseus, které zaručeně potěší každého jablíčkáře.

Ochranné kryty pro iPhone můžete zakoupit s Vánoční slevou již od 75 korun! Na své si přijdou i milovníci krytů od firem Celly, Cellularline, nebo Fixed. Velice zajímavou variantou jsou pak Silikonové kryty, které dokonale pasují k výše zmíněným 3D Tvrzeným sklům. Pokud chcete iPhone dokonale ochránit, kombinace těchto dvou prvků je tou nejlepší!

Kde všechno příslušenství sehnat + slevový kód!

Všechno příslušenství naleznete v obchodě Tvrzenýsklo.cz – Vybírat si jej můžete online na eshopu, nebo i osobně na kamenné prodejně, která se nachází kousek od stanice Metra B – Anděl. Adresa: Ostrovského 971/11, Praha 5. Doručení po celé České i Slovenské republice!

Na závěr bychom Vám rádi nabídli již zmiňovaný slevový kód: VANOCE2019 – Díky kterému získáte 25% slevu na celou objednávku! Slevový kód je platný pouze do 31.12.2019

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články