Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Samsung, Xiaomi a OnePlus si utahují z nového iPhone 12

Napsal

dne

Jak se dalo čekat, s příchodem nových modelů iPhone 12 se na internetu objevují také nejrůznější vtípky, které přihrávají na stranu konkurenčních značek. Nicméně do kontroverzního rozhodnutí, kterým je vyjmutí sluchátek a síťového adaptéru z balení se opřel i jihokorejský Samsung, OnePlus, nebo třeba Xiaomi. Krátce po skončení konference se na jejich sociálních účtech objevil vtipný příspěvek, který poukazuje na tento nedostatek. Apple se však snaží podpořit životní prostředí a zároveň snížit náklady na přepravu zboží do celého světa. Jak zareagovala jeho konkurence?

Bez jediného slova se tři výrobci najednou rozhodli trollovat Apple kvůli jeho chamtivosti. Nejsilnější vtip vycházel od značky OnePlus. Společnost ukázala snímek hned při představení OnePlus 8T, který uvedl, že nabíjecí zdroj a kabel jsou součástí smartphonu zdarma. Samsung to udělal trochu elegantněji. Ve své zprávě na Facebooku zveřejnil, že smartphony Galaxy jsou nabízeny v krabici se vším, co uživatelé potřebují, od nabíječky až po skvělý fotoaparát, baterii, výkon a obrazovku 120 Hz.

No a podle mého názoru nejvíce elegantním způsobem to vyřešil Xiaomi. Čínská společnost zabalila kompletní příslušenství modelu Mi 10T Pro do krabice takovým způsobem, že první věc, kterou by uživatel po otevření viděl, by byl napájecí zdroj. Nicméně jsme přesvědčeni, že i Samsung se již brzy rozhodne použít stejný přístup a bude se prezentovat jako ekologická společnost. Nejedná se o první případ, kdy jejich povrchnost vzniká posměšky a končí stejným, nebo podobným řešením. Co si o tom myslíte?

OnePlus 8T

OnePlus 8T je dodáván bezplatně i s nabíječkou do zásuvky

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články