Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

[Recenze] Skvělý silikonový kryt na klávesnici pro Macbook Pro & Air

Napsal

dne

Toužíte po vizuální změně vašeho jablečného počítače jednoduchou instalací? Máme pro vás skvělý tip na doplněk, který ocení určitě každý majitel Macbooku. Na internetu se tenkrát objevila generace silikonových klávesnic, které jste mohli různě rolovat, přehýbat a přesto držela svůj původní tvar. Právě na tento typ příslušenství se zaměřili někteří výrobci a představili světu silikonové kryty klávesnice pro Macbook všech generací. Velkou výhodou je právě ochrana vašeho jablečného počítače přes prachem, vodou či jinými nečistotami.

Testovanou klávesnici nám věnovala do redakce internetová galerie POŠTOVNÉ-ZDARMA.cz, na které si můžete vybrat z několika různých barevných variant. Zajímavě vypadají klávesnice ve tmavším provedení, to je však už na výběru zákazníka. Speciální silikonová vrstva propouští světlo, takže si můžete bezproblému zapnout u některých modelů podsvícení klávesnice. Po nasazení zaručeně poznáte rozdíl při psaní, jelikož je vlastně kryt pouze přiklopen na tlačítkách, stačí však pouze několik hodin a na zpracování si zvyknete. U tohoto krytu však musíte počítat s tím, že se po několika dnech rozmažou symboly na klávesnicích, přece jenom je to příslušenství za pár korun, je tedy lepší vybrat si pak například pro změnu jinou barvu.

1170925_720907994601325_1464460840_nPokud by se vám silikonový kryt na klávesnici jablečného počítače líbila, můžete si jí zakoupit za příjemnou cenu 129 korun přímo na stránkách dodavetele, který jej nabízí v několika barvách.Navíc neplatíte poštovné!

Snímek obrazovky 2013-08-25 v 13.43.24

kingston

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články