Sledujte nás na sociálních sítích

Články

[Recenze] QuadLock Bike Kit pro iPhone 6 Plus: Skvělý držák do každých podmínek.

Napsal

dne

Pokud je cyklistika vašim oblíbeným sportem a navíc jste nadšený fanoušek jablečných produktů, určitě by jste neměli přehlédnout povedený produkt od společnosti Quad Lock, která na světovém trhu působí již několik let. Do redakce nám ve spolupráci s internetovým obchodem Kabelmánie.cz dorazil poslední model revolučního držáku s označením QuadLock Bike Kit pro iPhone 6 Plus, mimochodem k dispozici je také varianta pro menší iPhone 6, dále také pro předchozí generaci iPhone 5 & iPhone 5S.

Přestože na internetu můžeme objevit konkurenční držáky na kolo za daleko nižší cenu, pokud však vyžadujete kvalitní zpracování a povedený design, určitě bude Quad Lock skvělou volbou. Minulý rok jsme pro vás připravili recenzi na stejný produkt, avšak pro iPhone 4S, která se v několika případech odlišovala, tím myslím negativní stránku. Australský výrobce na některé stížnosti zákazníků okamžitě zareagoval a nevyladěné chyby odstranil. Pojďme se společně podívat, jaké pozitivní funkce Bike Kit nabízí, v čem se od předchozí varianty liší a pro jaké uživatele je tento produkt určený. Oficiální stránky výrobce Quad Lock najdete zde.

QuadLock Bike Kit

Pokud si tento držák objednáte, dorazí vám v papírové krabičce s odklopným čelním panelem, který je průhledný a tak má čerstvý majitel možnost prohlédnout si úhledně srovnané komponenty uvnitř balení. Na obalu pak najdeme nejdůležitější informace v angličtině, mezi které patří stručný článek o zaměření společnosti, tři kroky prezentující instalaci produktu a čtyři základní vlastnosti. QuadLock Bike Kit dokáže ochránit vaše iOS zařízení v každé situaci, navíc je použitý materiál celého systému velmi lehký, tenký a odolný vůči nárazům. Jedná se o australského výrobce, který se soustředil na uživatele vyžadující maximální pohodlí a bezpečnost pro svůj telefon během jízdy, o tom hovoří samotné komponenty, které najdeme uvnitř krabičky. Čtěte dál..

QuadLock Bike Kit

Součástí balení je měkké gumové pouzdro tvořené částečně polykarbonátem, do kterého vkládáte své iOS zařízení, nejedná se však o standardní produkt, na zadní straně totiž disponuje speciálním otvorem pro snadné připojení do dvoufázového uzamykatelného systému. Gumové pouzdro označené jako Case je tedy univerzální pro Run Kit, Kit Car, nebo Capture Kit. Pro všechny držáky používáte stále jedno pouzdro, navíc Quad Lock vám ušetří hodně času při instalaci. Výrobce použil na úchytný systém Bike Kitu tvrdý, kvalitní plast a tak se nemusíte bát, že se po několika měsíčním používání opotřebí. Mechanismus funguje tak, že nasadíte pouzdro se speciálním otvorem na kulatý adaptér se čtyřmi zarážkami a otočíte ve směru hodinových ručiček. Poté máte jistotu, že všechno drží a nehrozí pád, nebo vyklouznutí. Telefon pak můžete mít ve svislé i vodorovné poloze. Když se zastavím u gumového pouzdra, začátkem své kariéry začal Quad Lock prodávat Bike Kit pro iPhone 4S, pouzdro pro uložení telefonu bylo ale z tvrdého plastu, ze kterého byl problém zařízení vyjmout bez násilí. Výrobce použil jiný materiál a vkládání telefonu je nyní daleko jednodušší. Další pozitivní reakce byly zaznamenány při mačkání postranních tlačítek, bez silnějšího stisknutí reaguje výborně.

quad-lock-4

Do deště a špatného počasí je pro všechny uživatele připravené tzv. pláštěnka, nebo-li poncho zabraňující dopadu deště na displej telefonu. I přestože prší, můžete využívat služby svého telefonu bez jakéhokoliv omezení. Dále uvnitř krabičky najdeme 2x EPDM montážní O-kroužky o menší velikosti a 2x EPDM montážní O-kroužky s vetším průměrem pro snadné uchycení na řidítka. Dále také 2x zabezpečovací utahovací pásky. Když to shrnu a podtrhnu, Quad Lock se zaměřuje na jeden produkt, který postupně vylepšuje a mezi uživateli po celém světě sbírá pozitivní ohlasy. Kvalita zpracování a použitý materiál včetně krásného designu, který dokonale ladí k vašemu kolu odpovídá prodejní cena prodávanému výrobku. Testovaný QuadLock Bike Kit pro iPhone 6 Plus vychází na 1.990 korun a zakoupit si jej můžete na stránkách našeho partnera. Hodnotíme 10/10 jelikož jsme během testování nezaznamenali jediný problém.

quad-lock-5

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články