Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Recenze: Otestovali jsme bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE E2.

Napsal

dne

Před několika měsíci představil Niceboy parádní sluchátka s označením HIVE E2, které jsme se pro vás rozhodli otestovat, přičemž všechny uživatelské dojmy týkající se výbavy, zpracování a kvality zvuku vám přinášíme v této recenzi. Jedná se o stylová Bluetooth sluchátka, která jsou k dispozici ve čtyřech barvách a podle zjištěných informací dokáží přehrávat nepřetržitě hudbu až po dobu 8 hodin. Pojďme se společně podívat na produkt, který si zamilujete stejně jako my…

Na současném trhu objevíte obrovské množství různých sluchátek, přičemž vybrat si ty nejlepší je pěkně tvrdý oříšek. Výrobce Niceboy použil kvalitní čipset a řadu dalších moderních technologií, aby nabídl posluchačům ten nejlepší zážitek z poslechu. Právě tento model disponuje krystalicky čistým a zároveň hutným zvukem, který nás při testování příjemně překvapil. Propojení s chytrým telefonem probíhá prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth 4.2, jenž zaručuje stabilní připojení až do vzdálenosti 10 metrů. Připojit je ale můžete také k vašemu počítači, nebo jinému zařízení s podporou Bluetooth.

HIVE E2

Pokud si tento produkt objednáte, dorazí vám v kartonové krabičce odpovídajících rozměrů, přičemž na zadní části objevíte klíčové vlastnosti, mezi které lze zařadit například inteligentní multipoint spárování se dvěma telefony zároveň, nebo například magnetické koncovky sluchátek. Po rozbalení jsou v horní části uložena samotná sluchátka, dále návod k obsluze v češtině, dobíjecí kabel s koncovkou microUSB v černé barvě, sluchátkový 3,5mm kabel a přibalené nástavce a polštářky různých velikostí, takže si sluchátka přizpůsobíte přímo sobě na míru.

Výsledek obrázku pro HIVE E2Nám dorazily konkrétně sluchátka v červeném provedení, přičemž jsou vhodná pro muže i ženy. Vybírat můžete dále z elegantní černé, zelené nebo modré barvě. Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE E2 snadno sladíte se svým stylem. Velmi nás zaujaly magnetické koncovky sluchátek, díky kterému lze sluchátka snadno spojit a nosit bezpečně na krku. Magnety jsou poměrně silné a tak při testování nedošlo k rozpojení ani při pohybu. Pro ještě pohodlnější ovládání vám poslouží tlačítkový ovladač přímo na sluchátkách, přes který můžete přepínat skladby, regulovat hlasitost, nebo vyřizovat telefonní hovory. Mimo jiné má v sobě zabudovaný také celkem kvalitní mikrofon.

Jak již bylo zmíněno o pár odstavců výše, sluchátka by měla přehrávat hudbu až po dobu 8 hodin při hlasitostí 50% procent. Reálná výdrž při našem testování se pohybovala okolo 6-7 hodin aktivního poslechu, záleží však na hlasitostí poslechu přehrávané hudby přičemž z 0 na 100% dobijete sluchátka za 2 hodiny. Nicméně disponuje miniaturní Li-Pol baterií s kapacitou 110 mAh a tak je třeba pochopit, že větší baterie by vyžadovala více místa. Více informací o sluchátkách získáte zde.

Co se týká specifikací tato sluchátka nabízí široký frekvenční rozsah 20 Hz až 20 kHz s citlivostí 92 dB a impedancí 16 Ohmů. Velikost měniče je 6 mm a podporované Bluetooth profily A2DP/HFP/HSP/AVRCP. Překvapí vás zejména nízká hmotnost (15 gramů), přičemž při sportování vás sluchátka nijak neobtěžují a dobře drží v uších. Pokud bychom shrnuli naše pocity z testování, jedná se o jednoduchá a elegantní sluchátka s příjemně lehkými materiály, která dokáží neočekávané. Zásadně basy a výšky byly výrazné, což bychom u špuntových sluchátek s tak nízkou hmotností nečekali.

Pokud tedy hledáte pěkně vypadající sluchátka s možností výběru z několika barev a perfektně čistým zvukem, pak jsou Niceboy HIVE E2 ideálním řešením, které splní všechna vaše očekávání. Pořídit si je můžete na stránkách našeho partnera za příjemných 999 Kč z původních 1.199 korun přímo pod tímto odkazem.

HIVE E2

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články