Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Recenze: MacX Video Converter Pro. Skvělý pomocník pro editaci videa.

Napsal

dne

Stále hledáte ideální software pro snadnou editaci videa na vašem počítači Mac? V tomto článku se společně podíváme na velmi populární aplikaci MacX Video Converter Pro, která se stane nepostradatelným pomocníkem při práci s videem. Tato aplikace nabízí konverzi a kompresi videa, které si stáhnete třeba z YouTube, nebo jiných zdrojů. Následně můžete získané záběry jednoduše upravit. Jak uvádí oficiální informace, celkem je podporováno více než 410 formátů videa, takže se kompatibility rozhodně bát nemusíte. Čtěte dál…

V redakci jsme hledali program, který zvládne převod 4K HD videa do formátu MP4, tímto způsobem můžete výrazně ušetřit místo na disku vašeho počítače. Právě jednou z klíčových vlastností je tato konverze formátů, což rozhodně stojí za to! Velmi nás potěšila samotná možnost záznamu obrazovky vybraného zařízení, přičemž můžete výsledné video sestříhat, zmenšit, otočit, nebo převést do jiného formátu. Možností, jakými využít MacX je opravdu mnoho a zaručeně splní všechna vaše očekávání.

Jako bylo uvedeno v prvním odstavci, tento populární software dokáže pracovat s více než 400 různými formáty a kodeky. Ať už nahráváte jakékoliv video, tento program vám zaručí jeho podporu, což je skvělá zpráva. Zaručeně potěší i podpora HEVC/H.265, díky které se nemusíte obávat toho, že by vám program s těmito formáty například spadl. Při testování jsme zjistili, že navíc dokáže HEVC dekódovat z H.265 například do klasické MP4 kvůli lepší kompatibilitě – pokud tedy chcete snížit velikost a zároveň neztratit kvalitu videa, určitě funkce, kterou byste měli vyzkoušet. Podle zjištěných informací se jedná o aplikaci, která byla uvolněna již v roce 2009 a využívá ji přes 90 milionů uživatelů po celém světě. Jedná se o nejpopulárnější a často stahovaný software.

S aplikací dokážete opravdu mnoho skvělých věcí. Komprimujte 4K UHD na 2K, 1080p / 720p HD, SD nebo upscale HD na 4K MP4 bez ztráty kvality. Ručně můžete také upravovat 4K parametry, jako je rozlišení, obnovovací kmitočet, bitrate atd., Aby se dokonale přizpůsobily jakýmkoli obrazovkám.

Jaké operační systémy jsou podporovány?

Podle zjištěných informací si můžete MacX Video Converter Pro stáhnout na počítače Mac s operačními systémy Mac OS X Snow Leopard/Lion/Mountain Lion/Mavericks/Yosemite/El Capitan/macOS Sierra/macOS High Sierra/macOS Mojave/macOS Catalina (32bit & 64bit). Vystačit si musíte s podporou anglického jazyka, nicméně prostředí aplikace je velmi příjemné a se základní znalostí angličtiny se neztratíte.

MacX Video Converter Pro je na špičce seznamu nejlepších 4K převodníků jak funkčně tak i ekonomicky. Tento 4K video konvertor, upscaler a kompresor pokryje všechny vaše potřeby o 4K videích, včetně 4K UHD převádění videa, komprese, převádění, stahování, nahrávání a editace. Ať už chcete editovat video z profesionální videokamery, digitálního fotoaparátu, mobilního telefonu či streamovacích webů, jako je YouTube, Netflix a další, s tímto softwarem to dokážete. Stáhnout a vyzkoušet můžete omezenou Free Trial verzi MacX Video Converter, případně využít 50% vánoční slevy a zakoupit si plnou licenci přímo na oficiálních stránkách.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články