Sledujte nás na sociálních sítích

Bleskovky

[Recenze] Logitech Ultra Protection Big Bang pro iPad Mini. Ochranné a tenké pouzdro.

Napsal

dne

Pokud hledáte ochranné pouzdro pro váš iPad mini první, druhé, nebo třetí generace s Retina displejem, skvělou variantou je Logitech Ultra Protection Big Bang, který nabízí maximální ochranu, skvělý design a příjemnou prodejní cenu. Pouzdro v tenkém a lehkém provedení nabízí několik složek ochranného materiálu z polyuretanu zabraňující poškození od běžných pádů. K dispozici je v současné době v jedné barvě, konkrétně Forged Graphite kterou jsme testovali. Pojďme se společně podívat na detaily pouzdra od Logitechu..

Big Bang pro iPad MiniSoučástí balení je dokumentace v několika jazycích a samotné pouzdro, přičemž na papírové krabičce najdete nejdůležitější informace, včetně šesti vlastností, které produkt nabízí, jedná se konkrétně o E.P.S systém, který pomáhá maximálně chránit iPad před náhodnými pády, nárazy na obrazovku a poškrábáním. Dále Screen Impact, Bump, Scratch a Spill, tedy částečná odolnost vůči vodě. Zařízení dokonale těsní gumový materiál, který má otvory na reproduktory, zdířku na 3,5mm jack a tlačítka po stranách. Na zadní straně je také otvor pro čočku fotoaparátu, pod kterým je logo společnosti Logitech. Big Bang pro iPad Mini také nabízí možnost postavit si iPad do polohy pro pohodlnější sledování pod několika úhly. Přestože se jedná o masivnější pouzdro, při běžném používání rozdíl nepocítíte, hmotnost je příjemných 276 g. Mezi další vlastnosti patří Auto-wake / funkce automatického spánku. Po otevření Big Bang krytu se tedy iPad probudí a po zavření opět uspí, což je jedna z užitečných funkcí. Výrobce nabízí jednoletou záruku, ani po delším používání jsme však nezaznamenali vzhledové poškození, jedná se o kvalitní materiál a pouzdro Big Bang si můžete zakoupit za USD  79.99, což je v přepočtu přibližně 1839 korun. Hodnotím 9/10.

 • Odkaz na oficiální stránku výrobce najdete zde.

Zdroj: Logitech.cz

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články