Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Recenze: Levná bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE podsie opravdu překvapí.

Napsal

dne

Pokud dáváte přednost bezdrátovým technologiím před standardní konektivitou ve formě zvukového audio konektoru, pak vás rozhodně budou zajímat nedávno představená sluchátka Niceboy HIVE podsie, která dorazila do redakce k otestování. Jedná se o velmi povedený model, který využívá ke komunikaci rozhraní bluetooth v nejaktuálnější verzi 5.0, kromě toho poskytuje energii až na 15 hodin poslechu hudby a jejich rozměry jsou opravdu kompaktní. Svým designem a kvalitním zpracováním taktéž překvapí. Pojďme se společně podívat na to, jaké jsou klíčové vlastnosti testovaného modelu a jaké jsou naše závěry z pohledu běžného uživatele. Čtěte dál…

V poslední době se s bezdrátovými sluchátky doslova roztrhl pytel. Jedná se o velmi žádané zboží, které si zákazníci po celém světě oblíbili rovněž například kvůli AirPods, nebo FreeBuds. Nicméně pořídit se dají i cenově dostupnější modely, které splní všechna vaše očekávání. Příkladem jsou levná, voděodolná a elegantní sluchátka od Niceboy s technologií MaxxBass. Mimochodem s touto společností máme dobré zkušenosti a jejich produkty jsou skvělou volbou v poměru cena/výkon. V první řadě se dostáváme k obsahu balení u kterého vsadila společnost na standardní karton menších rozměrů. Kompletní specifikace najdete pod tímto odkazem.

Výsledek obrázku pro HIVE podsiePokud si tento model objednáte, dorazí vám v černo-modré krabičce, přičemž uvnitř po rozbalení objevíte sluchátka v nabíjecí krabičce, čtyři náhradní špunty do uší, uživatelský manuál a USB-C nabíjecí konektor, který nabízí délku pouhých 15 centimetrů. Velmi nás zaujalo už samotné provedení nabíjecí krabičky. Na první pohled působí prémiovým dojmem a rozhodně svým designem může konkurovat dražším modelům. Krabička je pak v černé barvě a je vyhotovena z pevné umělé hmoty. Setkat se můžete se zanecháváním otisků, což nás osobně nijak nepřekvapilo, jedná se o běžnou záležitost. Na přední straně se nachází 4 LED diody, které indikují její stav nabití. Aktuální kondici zjistíte zmáčknutím tlačítka na zadní straně krabičky.

Vzhledem k tomu, že nám osobně nesedí velikostně sériová, pecková sluchátka, univerzální špunt v uchu skvěle drží a nemůžeme si jakkoliv stěžovat. Svým elegantním designem zaujme v jakékoliv společnosti a díky nízké hmotnosti nejste jakkoliv omezení. Co se týká rozložení jednotlivých prvků na sluchátkách, na každém z nich objevíme LED diodu a multifunkční tlačítko, které slouží klasicky k přijetí či odmítnutí hovoru, zvýšení nebo sníženi hlasitosti. Lze ho také použít k příkazům jako přehrávání/pauza, předchozí/další skladba. Co se týká rozměrů dobíjecího boxu, ty jsou velmi příjemné a velikostně je můžeme přirovnat k výše zmíněným AirPods. Jedním z klíčových prvků je kvalitní chipset a hlavně technologie MaxxBass umožňuje reprodukovat zvuk v takové kvalitě, aby měl co nejmenší ztráty.

Každé sluchátko má podle oficiálních informací kapacitu baterie 60 mAh, krabička pak 400 mAh. Sluchátka díky tomu vydrží hrát zhruba 3 hodiny a v krabičce je poté přibližně 4x plně nabijete. Vše díky BT technologii 5.0, která má menší spotřebu baterie. Nabíjení pomocí nejmodernějšího USB-C je zde samozřejmostí. Co se týká vzdálenosti přenosu, uvedených 10 metrů je tedy reálné a při běžném používání dostačující.

Klíčovou vlastností je pak certifikace IP 54 – sluchátka jsou částečně odolná proti prachu a poradí si i se stříkající vodou ze všech úhlů. Jsou tedy vhodná na sport a případně je můžete vzít i do sprchy, což ale raději nedoporučujeme. Sluchátka hrají na frekvenci 20Hz až 20kHz, citlivost je 110 db a velikost měniče pak 8 mm. Zařízení podporuje Bluetooth profily HFP, A2DP, AVRCP, SPP, PBAP. Po několika denním testování nás sluchátka příjemně překvapila. Při pravidelném cestování jsme si oblíbili zejména nízkou hmotnost nabíjecího pouzdra a parádní stabilitu v uších. Pochválit musíme také magnet. V žádném případě se vám nestane, že by sluchátka po otevření vypadla.

Veškeré informace o stavu baterii se okamžitě zobrazují na indikátoru, synchronizace probíhá téměř okamžitě a dlouhá výdrž zajistí poslech oblíbené muziky bez rušení. Jedná se o velmi komfortní řešení s příjemnou pořizovací cenou. Pokud tedy hledáte elegantní, bezdrátová sluchátka se značkou spokojených uživatelů, pak je Niceboy HIVE podsie rozhodně ideálním řešením. Tento model můžete pořídit na stránkách partnera za příjemných 999 Kč.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články