Sledujte nás na sociálních sítích

Články

[Recenze] Elegantní Leather Case pro iPhone 6 Plus vyrobený z TPU kůže.

Napsal

dne

Pokud pro svůj jablečný telefon hledáte elegantní pouzdro vyrobené z kvalitních materiálů, určitě vás osloví velmi povedený Leather Case, který je mimochodem k dispozici pro několik generací iPhone, včetně iPhone 5/5S a iPhone 6. Měli jsme možnost otestovat konkrétně variantu pro iPhone 6 Plus, které si můžete zakoupit na stránkách našeho partnera VšeproiPhony.cz. Na oficiálních stránkách nabízí společnost Apple totožné pouzdro za 1 490,00 Kč, přičemž je na první pohled od levnější varianty o které nyní píšeme nerozpoznatelné. Leather Case pouzdro, které vás vyjde na 399,00 Kč + poštovné je však vyrobené z TPU kůže, tedy z umělého materiálu, který během našeho testování vydržel běžné podmínky uživatele bez problému. Vnitřní část pouzdra je potažena semišem pro zachování vašeho iPhonu bez škrábanců. K dispozici je v několika různých variantách, konkrétně červená, černá, bílá a tmavě hnědá, navíc jsou produkty balené v originální krabičce, což působí velmi příjemně, než se pustíte do rozbalování.

Leather Case Leather Case

Uživatel má snadný přístup k bočním tlačítkům a na spodní straně je prostor pro jednoduché připojení nabíjecího kabelu, odhaleny jsou také reproduktory. Výrobce myslel také na otvor pro čočku fotoaparátu, která pěkně lemuje šířku fotoaparátu a mikrofonu. Přestože se jedná o materiál poněkud nižší třídy, než který používá Apple, antistatický povrch je na dotek velmi příjemný, překvapilo mě také jednoduché sejmutí a nasazení krytu na telefon, jelikož jsem se setkal s tím, že u některých pouzder je zapotřebí použít trochu násilí. Na zadní straně je pak vyražené logo společnosti Apple. Pokud chcete ušetřit a vlastnit zajímavé pouzdro, které maximálně ochrání váš telefon, přičemž ve společnosti neurazí. Hodnotíme 8,5/10.

Zakoupit si můžete zde: POUZDRO / KRYT PRO IPHONE 6 PLUS – TPU KŮŽE – BLACK

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články