Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Recenze: Chytrá konvice Niceboy ION SmartKettle potěší svou jednoduchostí

Napsal

dne

966Chytrá domácnost je v posledních letech velmi oblíbeným tématem nejen mezi českými spotřebiteli. Někteří vlastní chytrý robotický vysavač, jiní upřednostňují náhradu za kterýkoliv domácí spotřebič, který mohou ovládat prostřednictvím mobilní aplikace. Výrobci se snaží zaujmout celou škálu zákazníků a co nejvíce jim zpříjemnit život. Jedním ze zajímavých produktů 21. století, který by ve vaší kuchyni rozhodně neměl chybět, je chytrá rychlovarná konvice ION SmartKettle, jenž můžete ovládat na dálku prostřednictvím svého iPhonu.

Nedávno totiž český distributor, konkrétně pak oblíbená značka Niceboy oznámila vstup do segmentu chytrých gadgetů a my jsme se jeden z nich rozhodli tradičně otestovat. Když už se řadíme mezi věrné fanoušky chytré domácnosti, proč v kanceláři nemít rovnou i rychlovarnou „smart“ konvici, že? Mimochodem, kromě těchto pomocníků nabízí Niceboy i celou řadu dalších produktů ze spotřební elektroniky a sbírá mezi uživateli pozitivní ohlasy.

Přestože tento nepostradatelný kuchyňský doplněk používá denně téměř většina civilizované populace, nikdy by nás nenapadlo, že si budeme chtít ohřívat vodu na dálku pomocí mobilní aplikace. Pojďme se společně podívat na to, jaké klíčové vlastnosti tento nejnovější kousek nabízí, čím je jedinečný a zda se vyplatí ho mít doma, nebo třeba v kanceláři.

Obsah balení a design

Jedním z aspektů, který se nám u produktů značky Niceboy líbí, je rozhodně čisté a úhledné balení. Pokud si tento produkt objednáte, dorazí vám v jednoduché kartonové krabici, na které objevíte ty nejdůležitější parametry, které potřebujete znát. I samotná konvice Niceboy ION SmartKettle na první pohled působí velmi minimalistickým stylem a to se nám jablíčkárům moc líbí. Uvnitř balení objevíme bezpečně uložený produkt, který je řešen v čistě bílém provedení, jeho součástí je i podstavec s přívodním kabelem.

Abyste se s produktem rychleji seznámili, nechybí ani uživatelský manuál v českém jazyce. Všechno však hravě zvládnete prostřednictvím aplikace ION, která je k dispozici v App Store a na Google Play zcela zdarma. Na výběr máte pouze z jedné barevné varianty, nicméně podle našeho názoru se jedná o univerzální zpracování, které se bude dokonale hodit do každé domácnosti či kancelářské kuchyňky.

Rychlovarná konvice od Niceboy je z většiny vyrobena z kvalitně působícího plastu, přičemž samotná rukojeť obsahuje fyzická tlačítka pro snadné a okamžité ovládání. Kromě manuálního ovládání ale můžete zvolit vzdálenou správu prostřednictvím aplikace ION. Co se týká vnitřního zpracování, výrobce vsadil na kvalitní nerezovou ocel 304, která se vyznačuje vysokou odolností proti korozi a zápachu. Kromě toho se skvěle čistí a navíc nabízí vysokou životnost. Celý povrch pak pokrývá dvojice ochranných plášťů, jenž zajistí bezpečný dotyk, ať už je teplota vody v konvici jakákoliv.

Příkon konvice nabídne až 1850W, což znamená, že dokáže uvařit plnou kapacitou (1,7 litru) v rekordním čase – během okamžiku připravíte až osm šálků kávy či čaje pro velkou návštěvu. S 360° otočnou základnou navíc můžete konvici na základnu postavit z jakéhokoliv úhlu, což je velká výhoda. Za zmínku stojí dvojitá bezpečnostní ochrana, díky čemuž lze považovat SmartKettle za bezpečný domácí spotřebič. Díky první pojistce se konvice po uvaření vody okamžitě vypne, přičemž druhá vypne konvici, když se vaří naprázdno.

Jaké jsou výhody?

Možná si říkáte, proč si pořídit chytrou konvici a v čem spočívají výhody? Kromě vzdáleného ovládání, kterému se budeme věnovat v dalším odstavci jsou to například přednastavené teploty. Vybrat si totiž můžete celkem z pěti nabízených teplot v rozmezí 40 až 100 °C. Uspokojí tak milovníky horké kávy, zeleného čaje, ale také rodiče malých dětí. Nastavenou teplotu pak dokáže tato konvice udržet až 6 hodin, takže si kávu můžete připravit klidně až teprve, když budete mít čas. Co nás příjemně překvapilo, je topná spirála skrytá pod topným dnem z kvalitní nerezové oceli. Je tak omezen vznik vodního kamene a konvice se snadno čistí.

Ohřejte vodu v konvici přes aplikaci!

Hlavní důvod, proč si pořídit tuto konvici je rozhodně podpora mobilní aplikace a možnost vzdáleného ovládání. Díky tomu si ráno můžete užít pár minut v posteli navíc, o všechno se totiž postará ION SmartKettle. Prostřednictvím Niceboy ION lze na dálku zapnout a ohřát vodu na konkrétní teplotu, kterou potřebujete a lze taktéž zapnout funkci pro udržení teploty po určitou dobu (přednastaveno je 30 minut). Pokud pravidelně vstáváte v určitou dobu, můžete využít praktický časovač (automatický plán), který se bude řídit nastaveným rozvrhem a vy už se nemusíte starat vůbec o nic a to včetně ranního budíku. V nastavení aplikaci si lze vybrat z měrných jednotek, tedy stupně Celsia a stupeň Fahrenheita. Jestliže máte v domácnosti i další členy rodiny, lze vytvořit skupinu a zařízení sdílet s ostatními, což je také skvělý bonus navíc.

Vyplatí se pořídit Niceboy ION SmartKettle?

Pokud bychom to měli shrnout, jedná se o skvělý doplněk do vaší domácnosti, obzvlášť pokud dáváte přednost moderním technologiím. Jestliže už nyní žijete v ekosystému tzv. „SmartHome“ pak by vám rychlovarná konvice neměla chybět. Dokáže totiž zpříjemnit život a kromě automatizace máte i samotný elektrospotřebič pod kontrolou prostřednictvím aplikace. Když už má dnes člověk spoustu gadgetů, které se ovládají přes telefon, proč si nerozšířit portfolio? Pořizovací cena je více než příjemná, koupit ji můžete přímo na stránkách našeho partnera za 1690 Kč, přičemž za tuto cenu získáte kvalitně zpracovaný, spolehlivý a elegantní spotřebič, který si v několika dnech zaručeně zamilujete. Pozitivně hodnotíme teplotní režimy a jednoduchý design, který zapadne do každé kuchyně i moderního interiéru.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články