Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Recenze: Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE pods okouzlí kvalitním zvukem.

Napsal

dne

Pro maximální pohodlí při poslechu oblíbené hudby bez otravných kabelů jsou ideální volbou bezdrátová sluchátka, která jsou mezi uživateli stále více populární. Lepší modely pak dokážou nabídnout kvalitní zvuk, dlouhou výdrž a skvěle padnou do vašich uší. Hlavním rivalem všech výrobců hudebního příslušenství jsou zajisté designová sluchátka AirPods od Applu, nicméně některým posluchačům nemusí vyhovovat a tak hledají odpovídající alternativu. Patříte mezi ně? Čtěte dál…

Dokáže hudebního nadšence překvapit testovaný model stylových a bezdrátových sluchátek Niceboy HIVE pods s MaxxBass technologií? To se dozvíte v dnešní recenzi. Mimochodem, nedávno jsme vám přinesli obsáhlý článek na levnější bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE E2, která se mohou pochlubit skvělou výdrží, výběrem z mnoha barev a parádní pořizovací cenovkou. Nicméně pokud chcete opravdový „bezdrát“ bez zbytečných kabelů a v elegantním provedení, pak bude zřejmě testovaný kousek ideální volbou vašeho nákupu.

Obsah balení a specifikace

Pokud si bezdrátová sluchátka objednáte, dorazí vám v kartonové krabičce odpovídajících rozměrů, přičemž nejdůležitější informace, konkrétně pak klíčové vlastnosti lze vyčíst přímo na zadní straně balení. V horní části objevíme nabíjecí box v perfektně hladkém, černém provedení a v něm jsou uložena True Wireless sluchátka Niceboy HIVE Pods. Kromě samotných sluchátek dodává výrobce příslušenství ve formě nabíjecího USB kabelu, náhradních ušních špuntů ve dvou velikostech a nechybí ani vícejazyčný návod včetně češtiny, což určitě potěší. Nicméně obsluha produktu je velmi jednoduchá, takže návod potřebovat nebudete.

Co se týká specifikací, pecková sluchátka disponují miniaturní baterií s kapacitou 2x 55 mAh, což zajistí poslech až na 3 hodiny. Elegantní dobíjecí pouzdro pak nabízí podle výrobce akumulátor 1500 mAh a dokáže sluchátka nabít až na celkových 30 hodin přehrávání. To je velmi důležitá informace pro všechny milovníky hudby.

Pokud se budeme soustředit na rozsah přenosu, přenašeč signálu dokáže vysílat až do vzdálenosti deseti metrů a frekvence je 20 Hz – 20 kHz s impedancí 32 Ω. U té vysílací vzdálenosti bych se rád zastavil, podle mého názoru je deset metrů celkem málo a jakmile se vzdálíte, signál se začne okamžitě ztrácet. Nicméně to se určitě dá překousnout a jako negativní vlastnost to nepovažujeme. Potěší zejména nízká hmotnost 80 gramů včetně boxu a rozměry 100x100x53 mm, takže se vejde do každé kapsy. Nejvíce vás však bude zajímat, jaká jsou testovaná sluchátka od Niceboy v praxi a jaké jsou jejich největší výhody. Čtěte dál…

Prezentace, ovládání a funkce

Teď k samotnému materiálu. Výrobce vsadil na kvalitní PVC a nemusíte se vůbec bát o jejich životnost při slušném zacházení. Co se týká vzhledové části, sluchátka jsou sladěna do černého odstínu, což působí už na první pohled neutrálně a bude tak dokonale ladit v uších každému posluchači. Přijímače pak krásně lemuje ničím nerušený, světle modrý kruh, palec nahoru designerům! Mimochodem i samotné nabíjecí pouzdro je pak tvořeno tvrdším plastem a ani po několika měsíčním používání neprokazuje konstrukce jakékoliv příznaky netěsnosti, vrzání, nebo špatného kontaktu dovírání. Sluchátka se pak lehce vkládají a okamžitě reagují na dotek dobíjení. Konstrukci určitě chválíme! A co kategorizace? Jedná se o „špuntová“ sluchátka, které mě osobně v uších sedí daleko lépe, než ty peckové. Nejvíce mě překvapila jednoduchá obsluha. Jakmile totiž zařízení spárujete s mobilním telefonem o nic dalšího se nemusíte starat. Po vložení sluchátek do boxu dojde k jejich automatickému vypnutí a sluchátka se začnou nabíjet. Jednoduchost je základ všeho.

Výsledek obrázku pro niceboy hive podsPodle zjištěných informací posílá mobilní telefon signál nejprve do pravého sluchátka, které přenáší signál do druhého. To znamená, že pokud chcete použít ke komunikaci pouze jedno například jako handsfree sadu, musíte zvolit jen hlavní, tedy pravé sluchátko. Nabízí však mnoho dalších skvělých funkcí, například Smart Buttons technologii, což znamená, že tlačítky můžete hudbu pouštět či pozastavovat, přepínat skladby, ovládat hlasitost či přijímat telefonní hovory. Pokud máte při poslechu rádi výrazné basy, pak pro vás máme skvělou zprávu. Díky vylepšenému čipsetu a technologii MaxxBass nabízí sluchátka perfektně vyvážený a plný zvuk, který si vás zcela podmaní. Špunty dokonale potlačí okolní ruch a vy si můžete užít poslech na maximum! Testovali jsme různé žánry a skladby a v porovnání s konkurenčními modely ve stejné cenové relaci mě osobně podání basů velmi potěšilo. V případě potřeby si můžete poradit pomocí ekvalizéru. Výšky jsou vcelku příjemné a problém není ani se středy.

Výsledek obrázku pro niceboy hive pods

A shrnutí testovaných bezdrátových sluchátek Niceboy HIVE Pods? Jedná se o elegantní produkt, které vás osloví nejenom kvalitním podáním zvuku, který mě mimochodem uchvátil, ale také samotným designem, který opravdu stojí za to. Nabíjecí pouzdro se vejde do každé kapsy a parádně vypadá. Pokud hledáte alternativu k Apple AirPods, pak se jedná o skvělého konkurenta, který překvapí i příjemnou pořizovací cenou 1999 Kč. Zakoupit si je můžete pod tímto odkazem. Za velké plus určitě považujeme svobodného pohybu při poslechu a chytré řešení dálkového ovládání přehrávače.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články