Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Recenze: Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE 2 joy se skvělým zvukem.

Napsal

dne

Se značkou Niceboy se v posledních letech setkáváme daleko častěji, než kdykoliv dříve. Postupně totiž rozšiřuje své portfolio produktů a není divu, že získává mezi uživateli slušnou oblibu. Svým koncovým zákazníkům totiž nabízí zajímavé produkty, které se vyznačují především dobrým poměrem cena/výkon. Tentokrát dorazila k otestování bezdrátová sluchátka přes uši, která překvapí nejenom velkou výdrží při přehrávání, ale také ultralehkým designem a slušným zvukem. Jedná se konkrétně o model HIVE 2 joy a věřte, že si je zamilujete. Čtěte dál…

Obsah balení a vzhled sluchátek HIVE 2 joy

Pokud si tento model objednáte, dorazí vám ve stylově provedeném balení, což je u této značky standardem. Sluchátka jsou uložena v kartonové krabičce odpovídajících rozměrů přičemž uvnitř kromě samotného produktu objevíme audio kabel jack 3.5 / microUSB, nabíjecí microUSB kabel a návod k obsluze v češtině, který se může v některých situacích hodit. Návod je vypracován v jednoduchém stylu, kde dohledáte veškeré potřebné informace. Mimo jiné se seznámíte s funkcemi ovladače, nabíjením a obslužností.

Možná si říkáte, k čemu využijete audio kabel, když se jedná o bezdrátová sluchátka? Niceboy totiž bere ohled na každou situaci a pokud vám dojde ve sluchátkách šťáva, pak si je můžete připojit prostřednictvím kabelu a oblíbenou hudbu poslouchat bez přerušení. Mimochodem kabel je dostatečně dlouhý (1,3 m od začátku do konce), navíc kvalitně potažen tkaninou s pozlaceným konektorem. Co se týká výdrže na akumulátor, díky 300 mAh kapacitě si vychutnáte až 15 hodin nepřetržité muziky, což je poměrně slušná výdrž na cenově dostupná sluchátka. Dobíjení se provádí pomocí přiloženého microUSB kabelu, který stačí připojit k počítači, nebo do elektrické zásuvky a zařízení se o vše potřebné postará za vás.

Přečtěte si také: Recenze: Levná bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE podsie opravdu překvapí.

Image result for HIVE 2 joy hmotnostU designu se není příliš nad čím zastavovat. Niceboy totiž opět vychází z tradiční modré a černé barvy, které k sobě dokonale ladí. Elegantní modrý proužek pocítily také obě sluchátka kolem svého obvodu. Sluchátka tedy při používání působí skutečně příjemně a kombinace barev rozhodně padne ke každému outfitu. Pochválit musíme samotné zpracování, jelikož se setkáváme s příjemně měkkým polstrováním, které obepíná elegantní pogumování a samotný plast je pak příjemný na dotek. Stejně tak náušníky pokrývá měkký materiál, což znamená, že při delším nošení nebolí uši – rozhodně výhoda!

Zapomenout nesmíme ani na trojici mechanických tlačítek na levé straně. Hned pod nimi je k vidění LED dioda, microUSB port, otvor 3,5 mm jacku a zdířka mikrofonu. Jak již bylo uvedeno o pár odstavců výše, po designové stránce nás velmi překvapily. Tlačítka jsou snadno dostupná a lehce stisknutelná, což oceníte při běhu, nebo jiné fyzické aktivitě. Využít je můžete také jakao hands-free pro příjem telefonních hovorů.

Dostáváme se k druhé části, kterými jsou technické specifikace a funkce, kterých není zrovna málo. Sluchátka využívají technologii Bluetooth 4.2, která se postará o stoprocentně stabilní a kvalitní přenos zvuku až do vzdálenosti 10 metrů. Tato informace nás zajímala a tak jsme se rozhodli ji ověřit. I na delší vzdálenost při pohybu mezi několika místnosti od zdroje hrají stále bezvadně bez ztráty signálu. Počítat pak můžete s frekvenci v rozhasu 20 Hz až 20 kHz, citlivostí 100 dB a impedancí 32 Ohmů. Dbát byste měli také na doporučené teplotní podmínky uskladnění, které nesmí překročit hranici  od -40 °Celsia po +60 ° Celsia. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv žánr, díky technologii MaxxBass si poslech užijete na maximum. Pokud bychom měli vyčíst nějaké nedostatky, pak jsou to výšky a celková hlasitost reproduktorů, která může být pro některé jedince příliš nízká.

Abychom tento model od Niceboy shrnuli, HIVE 2 joy se osvědčila jako spolehlivá bezdrátová sluchátka, které mají snadnou uživatelskou obslužnost a dokáží předvést parádní výkon. V postatě je to přesně to, co hledáte. Spojení elegantního designu, nízké hmotnosti a příjemné ceny vás rozhodně přesvědčí o tom, že tento model bude rozhodně ideálním kandidátem při výběru nových bezdrátových sluchátek. Pořídit je můžete u vybraných partnerů, nebo přímo na stránkách znaky Niceboy pod tímto odkazem. Vybrat si můžete i z ostatních modelů…

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články