Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Recenze: All-in-one Swissten Powerbank Qi 10 000 mA jako elegantní stylovka.

Napsal

dne

Vybrat si v dnešní době ideální powerbank na cesty může být poměrně složitou situací, obzvlášť pokud máte vyšší nároky na specifikace. K dispozici je totiž obrovské množství variant disponující různými funkcemi navíc a člověk pořádně netuší, který model si pořídit. V první řadě je třeba si uvědomit, jaké zařízení budete primárně dobíjet. Řada z nich totiž nabízí microUSB port, jiné třeba standard USB-C. Pokud vlastníte iPhone, pak je pro vás nejdůležitější Apple Lightning. Co dělat v případě, že máte více různých zařízení s odlišnými porty? Máme řešení! Čtěte dál…

Do redakce dorazil SWISSTEN all in ONE power bank, který nejenom, že skvěle vypadá, nabízí také řadu užitečných funkcí, ale především širokou konektivitu. Ve zkratce nabízí všechno v jednom, ať už toužíte po bezdrátovém dobíjení, velké kapacitě akumulátoru či příjemné pořizovací ceně. Pojďme se společně podívat na to, co můžeme objevit v balení, jaké jsou klíčové vlastnosti produktu a jaký je náš uživatelský názor po několika dnech používání.

Pokud si tento produkt objednáte, dorazí vám v kartonové krabičce odpovídajících rozměrů, kdy je vepředu vyobrazená powerbanka s klíčovými vlastnostmi. Na druhé straně objevíme stručný uživatelský návod, díky čemuž nemusí být přibalen samostatně uvnitř balení. Taktéž se dozvíte, které konektory jsou podporované a nechybí ani samotné technické specifikace. Uvnitř balení se poté nachází samotná powerbanka a dobíjecí microUSB kabel. Největší výhodou All-in-one modelu jsou možnosti jejího dobíjení všemi běžnými konektory, tedy microUSB, USB-C i Lightning. Navíc disponuje dobíjením smartphonů jak klasicky, tak i bezdrátově a rychlodobíjením Qualcom i Powerdelivery pro telefony Apple. Více informací v dalším odstavci.

Dostáváme se k testovanému produktu. Stejně, jako ostatní výrobky od značky Swissten je taktéž zpracován do kvalitního plastu, kdy vás na první pohled zaujmou bílé pruhy po stranách powerbanky. Jedná se o dokonalou kombinaci barev, která se hodí ke každému telefonu, či tabletu, který budete pravidelně dobíjet. Co se týká čtvercové plošky na přední straně, výrobce vsadil na líbivou texturu, která připomíná kůži, což je výhodné zejména při bezdrátovém nabíjení. Na horní straně objevíme celkem tři konektory. Jedná se o USB-C, který je obousměrný a tak s ním můžete powerbanku nabíjet, ale také pomocí něj můžete nabíjet jiné zařízení. Největší USB-A konektor uprostřed je poté určen pro nabíjení vašich zařízení. Třetím vstupem je klasické microUSB, kterým stále disponuje řada příslušenství.

Lightning konektor, který se rozkládá po straně v tomto případě slouží jen k dobíjení powerbanky, stejně tak, jako microUSB konektor. Na opačné straně výrobce integroval funkční fyzické tlačítko, kterým produkt zapnete/vypnete. Informace se dozvíte na displeji, který vám sdělí, na kolik procent je produkt nabitý. V našem případě nás ale nejvíce zaujalo bezdrátové dobíjení. Nejedná se však o běžný způsob, maximální možný výstup bezdrátové nabíječky na této powerbance je 10W, což je oproti ostatním modelů až dvojnásobek. Telefon pak stačí na zařízení pouze přiložit a stisknout tlačítko pro aktivaci.

Testovaný model All-in-one disponuje akumulátorem s kapacitou 10.000 mAh, což vystačí na několik úplných nabití běžného iPhonu, či jiného smartphonu. Po několika denním testování jsme s pomocníkem na cestách maximálně spokojeni a věříme, že budete stejného názoru. Pokud tedy hledáte kvalitní a elegantní powerbanku, která disponuje vším, co při běžném používání potřebujete, pak splní vaše všechna očekávání. Za zmínku stojí také fakt, že pomocí této powerbanky můžete nabít i váš MacBook. Příjemně nás překvapila reálná kapacita, kterou výrobce udává na svých stránkách, povedený design, který se hodí do každé společnosti a rychlé dobíjení POWER DELIVERY.

Pořídit ji můžete na stránkách partnera Swissten.eu za příjemných 925 Kč včetně DPH. Pokud se rozhodnete pro koupi, pak můžete využít slevový kód SALE11, kdy bude váš nákup o 11% levnější. Mrkněte také na textilní datové kabely které jsou skladem v délce od 0,2 m až po 3 metry. Rozhodně stojí za to!

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články