Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Recenze: 5KPlayer jako multimediální přehrávač pro Mac Catalina.

Napsal

dne

Jedním z nejpoužívanějších kousků softwaru na počítačích Mac je rozhodně přehrávač multimediálních souborů. Jen málokterý však dokáže vyplnit funkce, na které jsme zvyklí, a tak se ani nepokoušíme hledat další možnou alternativu. V dnešní době existuje široká nabídka různých aplikací, které toho nabídnou daleko více. Rozhodli jsme se proto otestovat přehrávač s označením 5KPlayer. Čtěte dál…

5KPlayer se může pyšnit širokou řadou užitečných funkcí, přičemž patří mezi nejvíce populární video přehrávač pro Mac Catalina. Nainstalovat ho tedy můžete na libovolný počítač, jenž podporuje poslední verzi operačního systému od Applu. Snadno si tak spustíte všechny standardní i neobvyklé formáty videí a do slepé uličky ji nedostanou ani klipy ve vysokém Ultra HD (4K) rozlišení či stále populárnější 360° videa.

Zajištěna je podpora pro více než 450 různých formátů a kodeků, mezi které patří běžné MP4, MKV, či OGM, RAW, nebo AIFF. Jedná se tedy o všechny nejpoužívanější video formáty, na které lze v současné době narazit. V podstatě se jedná o bezplatný video přehrávač, který má budoucnost a splní vaše očekávání.

V současném okamžiku probíhá na stránkách partnera 5KPlayer soutěž, kdy každých 10 000 stažení aplikace na této stránce odemkne jeden hodnotný produkt. Všichni účastníci mají šanci vyhrát různé typy cen a to navíc zdarma bez jakéhokoliv předplatného. Soutěžit můžete třeba o externí pevný disk Seagate 5TB, nebo třeba 55-palcový 4K Smart TV Samsung. Pravidla si můžete přečíst pod tímto odkazem.

Prostřednictvím 5K Player můžete také přehrávat hudbu, digitální rádiové stanice či filmy z DVD. Mezi další užitečné funkce aplikace 5K Player patří podpora protokolu DLNA, který oceníte v mnoha situacích. V podstatě můžete pohodlně streamovat obsah z vašeho Macu na obrazovku televize či herních konzolí. Díky tomu se vyhnete pořizování specializovaných aplikací, které jsou pouze jednoúčelovými nástroji. Za zmínku stojím možnost stahování on-line videí včetně titulků, což se zaručeně hodí, pokud zrovna nebudete na Wi-Fi.

5k-player-2

Jak si můžete stáhnout bezplatný 5KPlayer?

Pokud chcete stáhnout bezplatný přehrávač, v první řadě přejděte na oficiální stránky. Následně stačí kliknout na tlačítko ke stažení – vyberte si svůj operační systém. Aplikaci 5KPlayer nainstalujte standardním způsobem. Instalace nevyžaduje speciální znalosti a instalační soubor zabere na vašem disku pouhých 65MB.

Jaké jsou výhody multimediálního přehrávače 5KPlayer?

– Přehrávání 4K/360°/HEVC videa, hudby, DVD, rádia, IPTV/M3U.

– DLNA streamování videa or hudby mezi PC/Mac and Android/smart TV/Xbox/PS4.

– AirPlay zrcadlení & záznam iPhone/iPad obrazovky na počítač.

– Zkrácení video klipů a jejich snadná úprava.

– On-line stažení videí (včetně titulků), hudby, playlistu, atd.

– Extrahování hudby z videa…

5kplayer review

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články