Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Řada iPhone 14 by mohla být k dispozici v nové barvě

Napsal

dne

Podle nedávné spekulace z neověřeného anonymního zdroje by iPhone 14 mohl přijít s aktualizovanou řadou barev, včetně nové fialové barvy. Nyní smazaný příspěvek na čínské platformě sociálních médií Weibo odhalil možné barevné varianty pro nadcházející modely iPhone 14 a iPhone 14 Pro. Podle úniku budou iPhone 14 a iPhone 14 Max dostupné v černé, bílé, modré, červené a novém fialovém odstínu. Mezitím dražší modely iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max budou údajně dostupné v grafitové, zlaté, stříbrné a fialové barvě.

O novém fialovém odstínu se říká, že jde o nový dynamický povrch, který mění odstín podle světelných podmínek. Pokud se únik týká barevných variant Starlight a Midnight tím, že je nazývá bílá a černá, mohlo by to znamenat konec zelených a růžových odstínů iPhonu 13. Mohlo by to také znamenat, že iPhone 13 Pro bude ukončen v barvách Sierra Blue a Alpine Green. Celkový počet nabízených barevných možností zůstává oproti sérii iPhone 13 nezměněn.

Pokud jde o nový odstín fialové, zůstává nejasné, jak se bude barva měnit na základě světelných podmínek. Společnost by mohla přijmout nový výrobní proces k zavedení barevných variací nebo použít stejný proces, který se používá pro barevnou variantu Sierra Blue. Apple říká, že povrchová úprava Sierra Blue využívá „více vrstev kovové keramiky v nanometrovém měřítku nanesených po celém povrchu pro ohromující a trvanlivý povrch“.

Příspěvek Weibo navíc údajně tvrdil, že modely iPhone 14 budou mít nový design blesku True Tone, který připomíná „malý kruh ve velkém kruhu“. Popis není podrobný, ale naznačuje, že Apple by mohl změnit uspořádání blesku ze současného designu, ve kterém jsou dvě samostatné LED umístěny v nezávislých polokoulích. Tyto útržkovité fámy o redesignu True Tone flash na iPhone 14 jsou však v rozporu s uniklými schématy a CAD rendery, které jsme viděli v posledních měsících. Tyto úniky pocházejí ze spolehlivějších zdrojů a naznačují, že design blesku fotoaparátu zůstane nezměněn.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články