Sledujte nás na sociálních sítích

Články

První smart zvhlčovač pro Apple HomeKit dorazil do Česka

Napsal

dne

Nový gadget do chytrých ekosystémů Apple HomeKit, Alexa a Google Home je oficiálně skladem na VOCOlinc.cz, VOCOlinc.sk a u vybraných partnerů. Víte, že optimální vlhkost v místnosti by měla být kolem 40-60 %? Dostatečná vlhkost snižuje pravděpodobnost šíření virů a bakterií v uzavřené, vytopené místnosti a přispěje i vaší psychické pohodě.

Ideální parťák (nejen) do zimních měsíců je nový ultrazvukový smart zvlhčovač vzduchu VOCOlinc MistFlow Humifider VH1, který z objemné 2,5l nádržky rovnoměrně distribuuje vodu výkonem 200 ml/hod po dobu až 30 hodin v kuse. Je vhodný do místnosti do 40 m², takže zvládne i prostornou kancelář.

Smart zvlhčovač vzduchu MistFlow Humidifier VH1

Kvůli zapnutí vstávat z gauče nemusíte

VOCOlinc MistFlow Humifider VH1 je, kromě manuálních tlačítek, ovladatelný skrze aplikaci VOCOlinc (Android, iOS) a hlasové asistenty Siri, Alexa a Google Assistant. Stejně jako u dalších produktů VOCOlinc nepotřebujete žádný dodatečný hub ani bridge, VOCOlinc MistFlow Humifider VH1 funguje napřímo skrze Wi-Fi 2,4GHz a příslušnou aplikaci. Pomocí telefonu či tabletu tak nastavíte načasování produktu, barvu podsvícení, jednu z pěti úrovní intenzity chladivé mlhy i požadovanou percentuální vlhkost v místnosti. Pro fanoušky chytrých ekosystémů jde o další vychytávku, kterou mohou přidat do svých domácích scén. Nastavit zvlhčení vzduchu při příchodu domů, před spaním, nebo s pomocí senzoru pouze při zavřeném oknu? Možností je nespočet.

Proměňte ho v aroma difuzér

Přidáním pár kapek esenciálního oleje do nádržky s vodou rázem proměníte zvlhčovač ve difuzér, který rozvine oblíbenou vůni do celé místnosti. Jeho design zapadne do každého moderního interiéru.

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články