Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Prohlédněte si nejnovější reklamu na sluchátka AirPods Max

Napsal

dne

Jak jsme vás prostřednictvím předchozích článků informovali, společnost Apple představila své prozatím nejdražší bezdrátová sluchátka v historii. Jmenují se AirPods Max a nabízí to nejlepší z dvojice představených modelů a samozřejmě něco navíc v podání náhlavní soupravy. Pokud vás zajímá bližší pohled na tento model, můžete si prohlédnout oficiální reklamu, kterou Apple sdílel na svém YouTube kanálu. Přesně 90 vteřin dlouhý spot s názvem “Journey into Sound” doslova diváka vtáhne do vesmíru a snaží se útočit především na emoce.

Nejnovější video zobrazuje osobu, která si užívá dokonalý poslech hudby s novými sluchátky od Applu. Kromě toho je k dispozici také propagační video, které vás seznámí se všemi klíčovými vlastnostmi nového produktu a ukáže vám detailní pohled z každého úhlu. V pozadí hraje skladba „Empty Dancefloor“ od skupiny Soulwax. Mimochodem, AirPods Max jsou k dispozici celkem v pěti různých barevných variantách, konkrétně ve vesmírně šedé, stříbrné, nebesky modré, zelené a růžové, přičemž si je můžete zakoupit na oficiálních stránkách Applu za 16.490 korun.


Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články