Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Problémy s baterií v iPhonu? Žádný problém! Spolehlivé a rychlé řešení…

Napsal

dne

Jak odstranit problemy s baterii v iPhonu

Problémy s baterií v iPhonu jsou nejčastějším nešvarem, se kterým se musí uživatelé iPhonů potýkat. Dokonce se častěji můžete setkat s uživateli, jejichž baterie v iPhonu je již “po smrti” spíš, než s uživateli, kteří mají prasklé sklo displeje. Neuvědomují si ovšem, že řešení v podobě powerbanky do kapsy je pouze dočasné. Prasklé sklo další škody iPhonu způsobit nemůže, kdežto vyteklá baterie či nafouklá baterie ano. Jak nejlépe problémy s baterií vyřešit?

Vymena baterie v iPhonu

Problémy s baterií v iPhonu? 

Horší stav baterie v chladném prostředí se může projevovat předčasným vypínáním. Například, máte 30% baterie, říkáte si: “ Za hodinku jsem doma, to vydrží „. Jenže otevřete fotoaparát, zhasne displej, objeví se kolečko a iPhone je vybitý. Doma po připojení do zásuvky iPhone okamžitě naskočí a zobrazí se Vám třeba že je nabito již 30%. To má za následek ztráta kapacity baterie a chladné prostředí.

Jako další z problémů, který může způsobit horší stav baterie je rychle klesající procenta. Jak nejlépe poznat, že je baterie již slabá? Nabijte telefon na 100% zhasněte displej a běžte spát. Pokud se telefon i v takto klidném stavu vybije přes noc o více než 3-5% doporučujeme nechat baterii vyměnit. V průběhu dne by baterie v tomto případě při běžném používání vydržela tak půl dne. Za běžné používání považujeme připojení na mobilní data, občasné brouzdání po sociálních sítích.

Poslední a největší problém je zasekávání a zpomalení chodu telefonu. V nedávné kauze společnost Apple potvrdila, že dochází ke zpomalení plynulosti systému se starší baterií. Zpomalení a zasekávání telefonu může narušit jeho každodenní používání a nejvíc na to mohou trpět funkce jako je fotoparát a další.

Jak problémy s baterií v iPhonu vyřešit?

Řešení je velice snadné, VÝMĚNA BATERIE V IPHONU. Výměna baterie v iPhonu probíhá na počkání, bez nutnosti objednání předem! Všechny náhradní díly jsou skladem přímo na kamenné prodejně. Prodejna se nachází na adrese: Ostrovského 32, Praha 5 – Jedná se o prodejnu Tvrzenýsklo.cz, kde kromě iPhone Servisu najdete také široký sortiment příslušenství pro Váš iPhone!

iPhone Servis Praha Tvrzenýsklo

Na přiložené mapce se můžete podívat, jak snadno se dostanete na prodejnu od stanice Metra B – Anděl. (Výstup směr Knížecí), nebo kde velice snadno zaparkovat.

Jak výměna baterie v iPhonu probíhá?

Zajímá Vás jak výměna baterie v iPhonu u Tvrzenýsklo.cz probíhá? Vše zabere maximálně 15 minut. Přijdete na prodejnu, sdělíte svůj problém. Můžete počkat přímo na prodejně, kde Vám je k dispozici Wifi připojení zdarma. Časopisy SuperApple a Forbes, nebo také káva zdarma. Případně je v okolí pěkný park, kde můžete po dobu opravy také posečkat. Po dokončení opravy můžete svůj iPhone vesele používat dál. Nepřijdete o žádná data ani kontakty. Na vše je poskytována standartní záruka!

Jak probíhá přímo servisní zákrok? Podívejte se na zrychlené video přímo od Tvrzenýsklo.cz – Můžete také začít odebírat YouTube kanál, kam budou postupně nahrané další servisní zároky, rady a tipy.

 

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články