Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Přivítejte Apple Watch Series 7. Revoluce se bohužel nekoná.

Napsal

dne

Přestože jsme měli s novým modelem chytrých hodinek od Applu velké plány a očekávání, zejména po stránce designu, bohužel se revoluce v tomto roce ze strany kalifornského giganta nekoná. Tým odborníků z Cupertina se zřejmě rozhodl méně hazardovat a zachovat tak původní design a křivky nositelné elektroniky. Mimochodem i se stejným designem po dobu několika let, získávají Apple Watch mezi uživateli po celém světě v posledních letech velký zájem, prodeje se zvyšují.

Jak bylo uvedeno na samotné konferenci California Streaming, tento model nabízí až o téměř 20% větší obrazovku, než předchozí generace, přičemž rámečky jsou jen 1,7 mm široké (více zaoblené hrany), kromě toho byly všechny aplikace optimalizovány pro větší displeje. Jednodušší interakce, zobrazení více textu na obrazovce, plná klávesnice klepnutím nebo posunutím, nové ciferníky speciálně pro řadu 7. To je výčet všech klíčových novinek, kterými letošní generace disponuje. Apple garantuje také delší výdrž (18 hodin s 33% nárůstem rychlosti dobíjení), což znamená, že se dobíjí z 0 do 80% během 45 minut. Těšit se můžeme také na kvalitnější ochranu displeje, konkrétně pak křišťálový materiál odolný proti prasknutí. Nechybí samozřejmě ani certifikace IP6X pro odolnost proti prachu a vodotěsnost WR50.

Pokud se pro nový model rozhodnete, vybrat si můžete z pěti nových barev hliníku, zelená, modrá, červená, zlatá a stříbrná. K dispozici bude také dražší verze z nerezové oceli ve více barvách, nebo třeba speciální edice Nike a Hermes. Mimochodem, díky zachování rozměrů budou nové hodinky kompatibilní se všemi doposud prodávanými řemínky. Základní model vychází na 399 dolarů, přičemž třetí generaci Apple zlevnil na 199 dolarů. O prodeji však nejsou známy další data, to znamená, že si Apple datum prodeje prozatím nechá pro sebe.

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články