Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Prémiové 3D tvrzené sklo pro Váš iPhone!

Napsal

dne

Sháníte kvalitní tvrzené sklo pro Váš iPhone? Rozhodli jsme se naši nabídku tvrzených skel rozšířit o první prémiové produkty.. a to 3D tvrzené sklo pro iPhone 6/6S a 6+/6S+ v černém a bílém provedení označené – PREMIUM.

Jaký je rozdíl mezi klasickým tvrzeným 3D sklem a tím prémiovým?

Klasické tvrzené sklo je vyrobeno ze skla a tenkého plastového materiálu, kdy sklo je na zobrazovací části displeje a tenký plast na zaoblené nezobrazovací části. Oproti tomu prémiové tvrzené 3D sklo disponuje sklem po celé části, i v zaoblených místech a dosahuje vyšší úspěšnosti v ochraně telefonu při pádu či nárazu.

Dáváte si na Vašeho jablečného miláčka pozor, ale rádi byste jej ještě více ochránili? Vystačíte si jistě s klasickým tvrzeným 3D sklem, pokud chcete ovšem displej ochránit více a rádi byste se o Vaše zařízení méně starali, rozhodně sáhněte po prémiovém produktu.. Navíc, pokud použijete slevový kód “FanApple”, získáváte 20% slevu na celou objednávku a ve výsledku Vás prémiové sklo vyjde levněji, než klasické 3D u konkurence.

Všechna skla objednávejte na www.tvrzenysklo.cz Jsou k dispozici skladem a mohou být expedována do druhého dne. Navíc při objednávce nad 550 korun získáváte jakékoliv poštovné ZDARMA!

Neváhejte tedy a mějte svůj iPhone vždy v bezpečí s tvrzenými skly z eshopu www.tvrzenysklo.cz

  • skla naleznete na konci nabídky.
Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články