Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Předvánoční slevy na příslušenství pro iPhone, iPad, Apple Watch!

Napsal

dne

Pomalu se blíží Vánoční období a s ním spojená každoroční otázka. Co darovat svým nejbližším? Potřebujete vybrat dárek, který potěší a zároveň jej jenom neodloží do skříně bez následného využití. Ideální proto může být příslušenství pro iPhone, iPad, Apple Watch, pro které najde využití jistě každý jablíčkář!

Jaké příslušenství pro iPhone zvolit?

Jaké příslušenství pro jablíčkáře ovšem zvolit? Každý uživatel iPhonu, iPadu či Apple Watch zajisté ocení nabíjecí kabel. Nabíjecích kabelů není nikdy dost! Obzvlášť, když se jedná nabíjecí lightning kabel pro Apple iPhone / iPad / iPod s MFI certifikací! Tento nabíjecí kabel s krabičkou můžete pořídit již s unikátním slevovým kódem za pouhých 224 korun. Slevový kód naleznete na konci článku. Co by to ovšem bylo za dárek, kdyby ke kabelu chyběl nabíjecí Adaptér pro Apple iPhone, iPad, Apple Watch 230V/1A za pouhých 299 korun.

Dalším příslušenstvím, které každý jablíčkář zajisté ocení je Tvrzené sklo na displej. Tvrzená skla se vyrábí nejen na iPhone, ale také na iPad i Apple Watch. Velice oblíbená a populárná jsou nyní 3D Tvrzená skla PREMIUM – Vylepšená, která dokonale chrání každý iPhone i v zaoblených krajích. Navíc jsou vytvořena tak, aby dokonale splynula s displejem a nedostával se pod ně prach! Tato Tvrzená skla jsou vyráběna pro iPhone X, iPhone XS, iPhone XS MAX i iPhone XR. Se speciálním vánočním slevovým kódem za pouhých 449 korun!

Značkové ochranné kryty pro iPhone!

Kromě nabíječek a Tvrzených skel nesmíme zapomínat ani na ochranné kryty. Ochranné kryty jsou součástí snad každého iPhonu. Dokonale chrání jeho zadní část před poškozením. Vybírat si můžete opravdu z široké nabídky ochranných krytů od iPhonu 5 po nejnovější iPhone XR! V nabídce také naleznete značkové kryty od společnosti Baseus, které zaručeně potěší každého jablíčkáře. Ochranné kryty pro iPhone můžete zakoupit s Vánoční slevou již od 75 korun!

Kde všechno příslušenství sehnat + slevový kód!

Všechno příslušenství naleznete v obchodě Tvrzenýsklo.cz – Vybírat si jej můžete online na eshopu, nebo i osobně na kamenné prodejně, která se nachází kousek od stanice Metra B – Anděl. Adresa: Ostrovského 32, Praha 5. Doručení po celé České i Slovenské republice!

Na závěr bychom Vám rádi nabídli již zmiňovaný slevový kód: VANOCE2019 – Díky kterému získáte 25% slevu na celou objednávku! Slevový kód je platný pouze do 31.12.2018

příslušenství pro iPhone

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články