Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Před odjezdem na dovolenou si nechte vyměnit baterii v iPhonu!

Napsal

dne

Nechte si vyměnit baterii v iPhonu

Letní dovolená se nezadržitelně blíží. Ať už vyrazíte na odpočinkovou dovolenou, nebo se rozhodnete cestovat, rozhodně nechcete, aby Vám iPhone vypověděl službu. Doporučujeme tedy před vycestováním nechat vyměnit baterii v iPhonu! Ale kde? Využijte služeb iPhone Servisu Tvrzenýsklo.cz, který se zabývá nejen prodejem příslušenství, ale také opravami iPhonů na počkání.

Nechte si vyměnit baterii v iPhonu ještě před odjezdem!

Proč si nechat vyměnit baterii v iPhonu ještě před odjezdem? Předejdete rozhodně nepříjemnostem a komplikacím, které mohou s předčasně vybitým iPhonem nastat. Na cestách potřebujete mít po ruce pokaždé fotoaparád či navigaci a vybitým iPhonem si těžko najdete, kde ten večer přespíte, nebo kde nejlépe sjet z dálnice. Zkrátka iPhone se stal nezbytnou součástí našich životů a výdrž baterie není dvakrát ohromující. Je proto dbát na její kapacitu a kondici. V nastavení iPhonu najdete položku baterie. Po rozkliknutí se Vám zobrazí možnost kondice baterie. Po rozkliknutí by se ideálně měla zobrazit maximální kapacita baterie někde mezi 100 a 85%. Bude-li maximální kapacita menší, doporučuji nechat baterii vyměnit.

Jak ještě poznat, že je nutné baterii v iPhonu vyměnit?

Kromě procent maximální kapacity, které jsem zmínil výše poznáte nejlépe vy sami, jak na tom Vaše baterie je. Příznaky špatné baterie mohou být rychle klesající procenta. Nevydrží-li iPhone nabitý od rána do večera při běžném užití, doporučuji nechat baterii vyměnit. Dalším problémem může být předčasné vypínání iPhonu. Při používání se může stát, že iPhone ukazuje ještě 10-20% baterie, ale náhle se z ničeho nic vypne. Po připojení nabíječky se ihned zapne a ukazuje stejná procenta, jako když se vypnul. Posledním a nejhorším příznakem špatné baterie je její mírné nafukování. To poznáte, když Vám baterie začne tlačit na displej. Na displeji se pak mohou objevovat žluté fleky, nebo se displej může začít mírně (po stisknutí) probíhat.

Proč nechat vyměnit baterii iPhonu u Tvrzenýsklo.cz ?

Vysoká kvalita! Při výměně baterie v dostanete baterii se stejnou kapacitou, jako je tomu přímu v továrně u společnosti Apple. Nedostanete ani silnější, ani slabší baterii. Dostanete certifikovanou baterii se zárukou, která vydrží a nebude poškozovat iPhone. Navíc baterie v iPhonu bývá z pravdila do 10 minut vyměněna. Přímo na prodejně tak můžete počkat, než baterii vymění. Čekání si můžete zpříjemnit kávou či časopisem zdarma. Skvělá cena! Výměna baterie u takového iPhone 6 Vás vyjde na pouhých 790 korun. Za stejnou cenu si pak můžete nechat vyměnit baterii v iPhonu SE nebo iPhonu 6 Plus. Kamenná prodejna se nachází kousek od stanice Metra B – Anděl. (Výstup směr Knížecí) Jak se na prodejnu snadno dostat se dozvíte v tomto přiloženém odkazu. Výměna baterie bez objednání! Protože výměna baterie v iPhonu není časově náročný servisní zákrok, nemusíte se objenávat předem. Pokud se ale objednáte, rozhodně nic nezkazíte. 🙂

Podrobný ceník všech oprav najdete zde!

Nechte si vyměnit baterii v iPhonu

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články