Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Potřebujete tvrzené sklo, obal, nebo opravit iPhone?

Napsal

dne

3D Tvrzene sklo na iPhone X,XS,11 Pro Max

Potřebujete za této vypjaté situace akutně opravit iPhone? Přestal vám fungovat nabíjecí kabel? Prasklo vám tvrzené sklo, nebo váš obal již není dostatečně reprezentativní?

Potřebujete opravit iPhone a jste z Prahy?

Trápí vás poškozený displej, špatný stav baterie, nebo váš iPhone nejde nabíjet? iPhone servis Tvrzenýsklo.cz funguje i za těchto nepříznivých podmínek. Připraven je pro vás speciální kurýr po Praze. Nemusíte tak opouštět místo svého bydliště. Váš iPhone bude vyzvednut, opraven a následně opět doručen zpět. Vše v rozmezí pár hodin. Objednat kurýra na opravu iPhonu si můžete prostřednictvím jednoho z uvedených kontaktů, nebo klasickou objednávkou skrz e-shop zde. Po vytvoření objednávky budete kontaktováni ohledně ideálního času svozu vašeho zařízení. Kurýr je při nákupu nad 299 korun ZDARMA. U opravy iPhonu se tak nemusíte obávat, vždy je služba zdarma.

Nové tvrzené sklo či ochranný kryt na iPhone

Pokud potřebujete nové tvrzené sklo, nabíjecí kabel, nebo ochranný kryt? Eshop funguje i nadále, můžete tak objednat jakékoliv zboží. Doručeno vám bude standardně buď prostřednictvím české pošty, nebo zásilkovny. Opět doporučuji pro pražské zákazníky využít kurýra po Praze, který je při nákupu nad 299 korun zdarma.

Z bezpečnostních důvodů je možné dočasně platit objednávky pouze kartou. Děkujeme že tento fakt respektujete, chráníte tak nejen sebe, ale i své okolí.

Nevíte-li si s výběrem tvrzeného skla, či ochranného krytu rady, zavolejte na uvedené telefonní číslo, nebo napište na email. Budete obratem kontaktování a věřím, že společně vyberete to nejlepší pro váš iPhone.

Dárek ke každé objednávce + SLEVA 20%

Připraven je také dárek ke každé objednávce. Abyste věděli, že vše není tak černé jak se nyní zdá, ke každé objednávce je připravený speciální dárek. Například k ochrannému krytu dostanete jako dárek tvrzené sklo a naopak. Nechte se překvapit, co dostanete jako dárek vy. Dárky můžete následně sdílet na svém instagramu. Nezapomeňte tam instagram Tvrzenýsklo.cz označit. Autor nejpovedenější fotografie bude odměněn! Pro čtenáře magazínu FanApple.cz je připravený slevový kód: FanApple, díky kterému získají 20% slevu na celou objednávku.

3D Tvrzene sklo na iPhone X,XS,11 Pro Max

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články