Sledujte nás na sociálních sítích
Girl in a jacket

Články

Poškozený iPhone. Proč vybírat spolehlivý Apple servis?

Napsal

dne

Naprostá většina majitelů iPhone se snaží předcházet nejrůznějším variantám konstrukčního poškození, ať už ochrannými doplňky, jako je tvrzené sklo či pouzdro, nebo zvýšenou ostražitostí. Existuje ale celá řada životních situací, kdy ani tyto prvky nedokáží zabránit karambolu a návštěvě servisu se tak nevyhneme. V takovém případě není vhodné nechávat opravu až na poslední chvíli.

Mnohdy uživatelé vůbec netuší, na kterého partnera se v rámci opravy obrátit. A tak nerozvážně svěří svůj milovaný telefon do rukou méně kvalitních techniků, aniž by si přečetli recenze a hodnocení na Google. Co vás může v takové situaci nepříjemně překvapit? Dost často napáchají daleko větší škodu, než mají vyřešit, například dochází k poškození celé řady vnitřních komponentů, jako jsou flex kabely či senzory z důvodu neúplné odbornosti. Od takových podniků ruce pryč.

Kvalitní Apple servis je základ úspěchu

Stejně, jako pro automobil, šperky a další majetek, který vlastníte, budete chtít servisní péči na nejvyšší úrovni i pro váš iPhone, nebo alespoň by to tak mělo být, pokud máte telefon opravdu rádi. Dnes je díky internetu možné dohledat úplně všechno, včetně negativních recenzí. Proto důrazně doporučujeme volit pouze Apple servis s vysokým ratingem na Google či dalších serverech, což může zachránit vaši peněženku a mnohdy i samotné zařízení před úplnou likvidací.

Právě appleguru.cz se řadí mezi špičky na současném trhu v rámci profesionálního servisu a na tom stojí jeho základy – dokáží totiž vyřešit a opravit mnoho problémů se kterými si ani většina ostatních servisů neporadí. Od běžných zákroků, jako je výměna prasklého skla, displeje či výměna baterie si hravě poradí s náročnějšími závadami, jako oprava základní desky (což mnoho servisů vzdává), nebo třeba mechanické rovnání rámu. Navíc lze využít svozu po celé ČR zdarma a diagnostiku včetně kalkulace překvapivě zasílají v nejkratším časovém termínu.

Ať už jste tedy z Brna, Liberce, nebo jiného regionu, vůbec se nemusíte bát poslat váš iPhone k opravě kurýrem na pražskou pobočku. Tato dobrodružná cesta za spolehlivou opravou se totiž jednoznačně vyplatí. Po důkladné diagnostice obdržíte informace o rozsahu poškození a je pouze na vás, zda si zařízení necháte opravit.

Spokojený zákazník je vždy nejdůležitější

Proč jsme přesvědčeni, že appleguru.cz je tím správným parťákem i pro váš iPhone? Pozitivní recenze zákazníků a vysoký rating na Googlu jsou jasnými ukazateli, že svou práci odvádí na jedničku a s radostí. Apple produkty aktivně servisují již od roku 2012 a v rámci tohoto uplynulého času dali druhou šanci tisícům poškozených iPhonů a to díky vyškoleným technikům. Pokud byste se rozhodli osobně navštívit pobočku na Praze 8 (Seifertova 83), pak vás každý pracovní den až do 19 hodin přivítá velmi milá a příjemná obsluha.

Je důležité zdůraznit, že na všechny opravy automaticky dostanete záruku dva roky, uplatňují hromadnou slevu a ke každému zařízení pokaždé přistupují s maximální profesionalitou, což se v dnešní době příliš nevidí. Orientační ceník servisu iPhone najdete snadno a rychle přímo na jejich webových stránkách a pokud máte kterýkoliv dotaz, obrátit se můžete přímo na online podporu, což je určitě skvělá zpráva. Kromě oprav můžete počítat s věcnými radami přímo od techniků, nebo přímo personálu. A pokud by vás zajímaly další informace nejčastějších Apple závad, můžete mrknout na pravidelně aktualizovaný blog. 

Které modely bez problému opraví?

Jednou větou, úplně všechny. Protože chtějí vyjít vstříc všem zákazníkům, nabízí servisní opravu také pro starší modely. Pokud tedy vlastníte například iPhone 5, místo běžné fráze o tom, jak už se nevyrábí náhradní díly, nebo že je zákrok nerentabilní vás personál v appleguru.cz příjemně přesvědčí o opačném názoru. Novější kousky, jako je iPhone 11 či loňský iPhone 13 Pro servisují běžně a dokonce u nich připravují akční, zvýhodněné ceny pro své zákazníky.

Pokud tedy hledáte opravdu spolehlivý Apple servis ověřený zákazníky, který dokáže na vašem iPhonu opravit prakticky cokoliv ve spojení s kvalitními náhradními díly a maximální profesionalitou, pak je to jasná volba.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články