Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Pomocí Facebook Messengeru a WhatsApp odešlou lidé více než 60 miliard zpráv za den!

Napsal

dne

Nedávno proběhla konference F8 na které se společnost Facebook samozřejmě nezapomněla pochlubit úctyhodnými čísly. Tato čísla se týkala především aplikací Facebook Messenger a WhatsApp. Čísla těchto aplikací byla nakonec porovnávána s klasickými sms zprávami.

Facebook informoval své posluchače a čtenáře o faktu, že pomocí aplikace WhatsApp v kombinaci s Messengerem odešleme přes 60 miliard zpráv denně. Ve srovnání s “klasickými” sms zprávami se jedná o trojnásobně vyšší číslo.

Jaký způsob komunikace používate Vy? Já osobně…

Existuje snad milion všemožných aplikací, pomocí nichž můžeme jednoduše komunikovat se svým okolím, za ty nejpoužívanější bych označil: Facebook Messenger, WhatsApp, iMessage, SMS, Viber, Skype, Snapchat, Email. Osobně mám v telefonu kromě Skypu všechny zmíněné aplikace, jenže u většiny aplikací jsem vcelku skeptický.

Proč skeptický? Osobně se mi strašně líbí šifrování a ochrana dat, kterou se společnost Apple prezentuje. Zeptejte se takové FBI, jak těžké je vytáhnout data ze stařičkého iPhonu 5C. Viz. Kauza FBI vs. Apple o které jsme Vás informovali již dříve. Neznám firmu, která by dbala na bezpečí uživatelů více, než právě Apple. Proto s největší oblibou využívám právě iMessage, či klasických SMS zpráv, která mám díky synchronizaci pomocí iCloudu zároveň v Macu i iPhonu.

Nejsnadněji prolomitelný mi přijde Facebook Messenger, na kterém sdílet citlivá data nedoporučuji.

Zdroj: TechCrunch

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články