Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Podrobnosti o fotoaparátu „iPhone 13“

Napsal

dne

Dnes jsme zaznamenali informace o tom, co má Apple připraveno nového pro rok 2021 a iPhone 13 let ohledně nastavení kamery. Jednoduchý návrhový výkres zobrazuje zařízení se čtyřmi kamerovými poli, které budou mít následující vlastnosti:

  • 64-megapixelový širokoúhlý objektiv s 1x optickým zoomem a 6x digitálním zoomem
  • 40megapixelový teleobjektiv s 3x-5x optickým zoomem a 15-20x digitálním zoomem
  • Anamorfní objektiv s 64 megapixely pro záznam videa (2,1: 1)
  • 40 megapixelový, 25x min ultraširokouhlý objektiv s optickým zpětným zoomem
  • LiDAR 4.0

Informace by se měly brát s rezervou, jelikož nastavení fotoaparátu se může ještě změnit. Apple připravuje plány pro telefony iPhone s dostatečným předstihem před uvedením nového zařízení na trh, ale plány se mění a jsou stále vylaďovány a je ještě mnoho návrhů, než bude konečný vzhled zařízení ‌iPhone‌ 13 potvrzen.

Kamera ‌iPhone‌ 13 se výrazně liší od toho co je v iPhone 11 a Apple každoročně provádí významná vylepšení kamer. Společnost se doposud vyhýbala super megapixelovým kamerám ve svých iPhone. Zařízení iPhone 11 Pro je vybaveno 12-megapixelovým širokoúhlým fotoaparátem, 12-megapixelovým ultraširokouhlým fotoaparátem a 12-megapixelovým fotoaparátem. Objevily se zvěsti, že modely ‌iPhone 12‌ přicházející v roce 2020 by mohly získat širokoúhlý fotoaparát s rozlišením 64 megapixelů spolu s teleobjektivem, který podporuje 3x optický zoom.

Většina informací se zaměřila na zahrnutí technologie 3D kamer do zařízení iPhone 12‌, které by mělo být podobné funkci LiDAR Scanner, kterou Apple představil v modelech iPad Pro 2020. Očekává se, že v roce 2020 budou modely ‌iPhone 12 vyšší třídy i nadále vybaveny trojitými objektivy, zatímco modely ‌iPhone 12 lower budou i nadále nabízet nastavení dvou objektivů. 2021 iPhones budou pravděpodobně podobný, s nejlepší kamerovou technologií vyhrazenou pro dražší zařízení.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články