Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Parádní ochranné kryty na iPhone 12 (Pro) Max / Mini..

Napsal

dne

iPhone 12 Pro

Pořídili jste si nový iPhone, nebo hodláte obdarovat některého ze svých blízkých? Přestože vám jistě neunikla informace, že nové iPhony jsou vybaveny speciálním „ceramic shieldem„, rozhodně byste neměli podcenit ochranné prvky, kterými iPhone ochráníte. Ceramic shield sice slibuje 4x vyšší ochranu proti prasknutí i poškrábání jak displeje, tak skla na zadní straně, ale opravdu na tuto informaci chcete spoléhat? Za mě rozhodně ne! Neváhejte a podívejte se na ochranné kryty na iPhone 12 (Pro) Max / Mini.

OCHRANNÉ KRYTY NA IPHONE 12 (PRO) MAX / MINI

Zadní stranu iPhonu rozhodně ochráníte nejlépe pořádným ochranným krytem. Tvrzená skla jsou sice skvělá na displej, na zadní stranu se ale příliš nehodí. Mezi jedny z nejprodávanější a nejvyhledávanějších obalů se jednoznačně řadí gumové ochranné kryty. Při jakémkoliv pádu dokáží utlumit a absorbovat náraz. Poskytnou tak skvělou ochranu iPhonu před poškozením.

Po stranách se nachází speciální ovládací prvky. Nechybí ani výřezy pro bezproblémové připojení nabíječky. Přestože jsou gumové obaly opravdu skvělé do ruky, mají i své nevýhody. Nejsou kompatibilní s 3D tvrzenými skly. Pokud tedy budete k ochrannému krytu kupovat obal, rozhodně se podívejte na tvrzená skla na iPhone 12 (Pro) / Max / Mini bez 3D zaoblení. Kdo si ovšem nedokáže svůj iPhone bez 3D tvrzeného skla představit, může sáhnout po malinko lepší variantě.

SILIKONOVÉ KRYTY NA IPHONE 12 (PRO) MAX / MINI

Silikonové kryty jsou dle mého názoru lepší volbou, než kryty gumové. Jejich zpracování je mnohem příjemnější do ruky. Uvnitř silikonového krytu se nachází speciální semišová výstelka. Ta chrání skleněná záda před poškrábáním. Boční strany jsou mnohem pevnější, takže dokáží lépe absorbovat náraz.

Největší výhodou silikonových obalů je ovšem již výše zmíněná kompatibilita s 3D ochrannými skly. Po nalepení skla a nasazení obalu na sebe oba prvky skvěle navazují. Poskytují tak iPhonu jedinečnou ochranu. Silikonové i gumové obaly jsou vyráběny v několika barevných provedeních, ze kterých si vybere opravdu každý.

SLEVA PRO ČTENÁŘE MAGAZÍNU FANAPPLE.CZ

Pro čtenáře magazínu FanApple.cz je připravený speciální slevový kód, díky kterému získáte 20% slevu na celý nákup. Stačí zadat v prvním kroku nákupního košíku slevový kód: FanApple – Slevu je možné uplatnit na tvrzená skla, ochranné kryty, nabíječky a další příslušenství.

iPhone 12 Pro

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články