Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

[Video] Podívejte se na WWDC 2007: Mac OS X Leopard a mnoho dalšího.

Napsal

dne

Již začátkem následujícího týdne začne očekávaná konference WWDC 2013, která bude probíhat v Moscone Center v San Franciscu. Na internetu se objevil kompletní záznam jedné z předchozích konferencí WWDC, která je doprovázena vizionářem Stevem Jobsem. Pokud si tedy chcete připomenout důležité okamžiky z roku 2007, při kterých byl představen například velice oblíbený operační systém pro jablečné počítače Mac OS X 10.5 Leopard, tedy opravdu velký krok vpřed v mnoha ohledech od OS X 10.4 Tiger.

Nový Leopard přinesl přepracovaný dock a průsvitné systémové menu, také nové okno aplikace Finder a celkové začlenení Cover Flow rozhraní. Bylo toho však o mnohem víc, jako například zálohování přes Time Machine, nebo správce Boot Camp. Tento systém se prodával za 129 dolarů. Tento Keynote rovněž představil jablečný prohlížeč Safari pro systémy Windows, rozšířil tedy svůj nejoblíbenější webový prohlížeč mezi další uživatele. Podívejte se na celý záznam z konference pod článkem a připomeňte si minulost.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články