Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Nových sluchátek AirPods Pro se v blízké době nedočkáme

Napsal

dne

Pokud jste čekali, až dorazí model AirPods Pro druhé generace, možná nebudete příliš nadšení. Podle zahraniční agentury Bloomberg se v nejbližší době aktualizace bohužel nedočkáme. Jak uvádí ve svém posledním článku, nová špičková sluchátka dorazí nejdříve během příštího roku 2022 avšak se zajímavými novinkami.

Podle Marka Gurmana se aktualizace bezdrátových sluchátek AirPods Pro, která byla původně plánována na letošní rok, uskuteční nejdříve během příštího roku. Spolu s možnou změnou designu budou nové AirPods Pro také údajně obsahovat „aktualizované snímače pohybu se zaměřením na sledování kondice“. Pohybové senzory mohly automaticky detekovat rozdíl mezi chůzí a během, aby mohly zahájit trénink nebo měřit vzdálenost a tempo při cvičení. Ostatní výrobci sluchátek do svých sluchátek také začlenili snímače srdeční frekvence a Apple by mohl nabídnout přesvědčivé spojení se svou službou Fitness +, která se prodává za 10 $ měsíčně.

Apple AirPods Pro od 5 135 Kč | Zboží.cz

Gurman také říká, že Apple „testoval menší design, který eliminuje úzké stopky“ vyčnívající ze spodní části a zapadá přímo do ucha. Verze této technologie zdánlivě dorazí na nadcházející dvojici bezdrátových sluchátek Beats, které minulý týden na Instagramu zveřejnil LeBron James. Není jasné, zda tato sluchátka budou obsahovat některou z funkcí fitness v rámci předplatného,  musíme si počkat na oficiální zprávy. Kromě hardwarového vylepšení se údajně chystá také nové barevné složení ve stylu letošních počítačů Mac.

Společnost Apple příští měsíc zahajuje aktualizaci Apple Music, která přináší do služby bezztrátový zvuk s vysokým rozlišením a také prostorový zvuk s technologií Dobly Atmos . Zatímco AirPods jsou v současné době jedinými sluchátky schopnými přehrávat prostorové zvukové stopy, bezdrátová sluchátka Apple nezvládají bezztrátovou hudbu kvůli omezením Bluetooth. Říká se, že Apple by mohl poskytnout nový kodek pro AirPods, když budou v červnu spuštěny nové možnosti zvuku. Používáte tato sluchátka? Pište do komentářů!

AirPods Pro – Apple (CZ)

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články