Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Nový patent Applu naznačuje podrobnosti kamery pro iPhone 12.

Napsal

dne

Vzhledem k současnému omezení dodavatelského řetěžce kvůli pandemii očekáváme zpožděné uvedení letošních modelů iPhone 12 přibližně o měsíc. Nicméně na internetu se objevily zajímavé informace týkající se podrobností o hlavní kaměře. Nový patent naznačuje, že by si Apple mohl půjčit funkci od Google Pixel a přidat ji do svého vlajkového modelu. Čtěte dál…

Kamerový modul iPhone 12 je údajně vybaven dalším senzorem Time of Flight (ToF) nebo senzorem LiDAR, který byl poprvé představen s iPadem Pro. Podle společnosti Patently Apple bude snímač ToF použit k zachycení 4x více dat ve srovnání se stávajícími technologiemi, jako je 3D skenování. Patentová přihláška zveřejněná americkým úřadem pro patenty a ochranné známky naznačuje, že nové kamery ToF by mohly vylepšit ID obličeje a díky své jasnosti do hloubky by mohla umožnit dálkové gestování pro iPhone a ve vozidlech v budoucnu zlepšit Augmented Reality ( AR) zkušenosti a další.

Google představil vzduchová gesta na Pixel 4 pomocí své technologie Motion Sensing založené na čipu Project Soli. Uživatelé hlásili několik problémů, pokud jde o přesnost technologie společnosti Google zaměřené na gesta. Apple vyvíjí tlak na aplikace a funkce související s AR. Společnost uvedla na iPadu Pro 2020 nový senzor LiDAR, který využívá lasery pro rozšířenou realitu a hloubkové snímání. Zahraniční zdroje také tvrdí, že Apple pracuje na profesionálních AR brýlích, které se budou spoléhat na LiDAR senzory pro hloubkové mapování.

Dalšími aplikacemi by mohla být vynikající vnitřní navigace, zlepšující zážitky s AR a teoreticky, poskytovat vynikající rozostření pozadí nebo efekty bokeh v režimu na výšku. Letošní generace jablečných telefonů bude představena 12. října, přičemž nový skener obdrží pouze prémiové modely iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max.

Radical Apple iPhone 12 Upgrade Will Beat Google Pixel

Zdroj: MoneyControl

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články