Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Nový MacBook Air se objeví na WWDC 2022. Více barev ale nečekejme

Napsal

dne

Již nějakou dobu slýcháme spekulace o novém přepracovaném MacBooku Air a Mark Gurman z Bloombergu několikrát hlásil, že existuje velká šance, že bude představen již na vývojářské konferenci WWDC 2022. Nyní tento novinář své tvrzení potvrdil a nového přírůstku se dočkáme již brzy. Nicméně rozšíření barevných variant, jako nabízí například 24″ stolní iMac se spíše nedočkáme. Podle několika posledních tweetů, které Gurman sdílel je ultratenký počítač pár krůčků od publikace na veřejnosti a jediným důvodem, proč se vydání zpozdilo, byly problémy s dodávkami způsobenými blokádou v Číně.

2022 macbook air

Právě teď mohou ti, kteří hledají nový M1 MacBook Air na webu společnosti Apple, čekat až 3 týdny, než se jim dostanou do rukou, protože dodací lhůty jsou delší než obvykle. Přestože produkty Apple čelí omezením dodávek, MacBook Air je jediným z Maců, u kterých je delší doba dodání, což potvrzuje zvěsti o novém modelu přicházejícím na blížícím se WWDC.

MacBook Air ve více barvách?

Jedna ze spekulací o příští generaci MacBooku Air poukazuje na dostupnost nového notebooku ve více barvách, podobně jako M1 iMac, který se dodává v modré, zelené, růžové, stříbrné, žluté, oranžové a fialové. Gurman však nyní říká, že tyto fámy jsou „pravděpodobně přehnané“. Novinář očekává, že Apple zachová stejné barvy jako současná generace MacBooku Air, která se dodává ve stříbrné, vesmírně šedé a zlaté. Nová zlatá však bude spíše „šampaňské“, přičemž je zde také možnost nového modrého modelu – ale nic jiného.

Koncept MacBook Air 2022.

Co očekávat od nového MacBooku Air?

Na základě všech nejnovějších pověstí bude nový MacBook Air obsahovat zcela nový design inspirovaný MacBookem Pro z roku 2021. To zahrnuje nový displej s tenčími rámečky, konektor MagSafe a přepracovanou klávesnici s většími funkčními klávesami. Ostatní porty, jako je HDMI a čtečka SD karet, by však měly zůstat exkluzivní pro modely Pro.

Začátkem tohoto roku 9to5Mac oznámil , že nový MacBook Air (kódové označení J413) bude mít také nový čip Apple Silicon „M2“, který bude založen na čipu A15 Bionic. M2 bude obsahovat 8jádrový CPU stejně jako M1, ale tentokrát s výkonnějším 10jádrovým GPU. Očekává se, že nový čip M2 nahradí současnou základní úroveň M1, nikoli špičkové verze M1 Pro, M1 Max a M1 Ultra. Apple také pracuje na výkonnějších M2 Pro, Max a Ultra pro další Macy, ale ty by měly přijít později.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články