Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Nový Mac mini potvrzen. Zmínku prozradil Studio Display firmware

Napsal

dne

Přestože jsme očekávali příchod aktualizovaného modelu Mac mini již v loňském roce, Apple se rozhodl s představením setrvat a veřejnosti představit model, který bude dávat smysl v případě mezigeneračního upgradu. Poslední model, který se doposud prodává je varianta s procesorem SoC M1, který byl představen v polovině listopadu 2020 společně s generací MacBook Air a MacBook Pro. Nejnovější zprávy tvrdí, že aktualizovaného Macu mini se dočkáme již brzy. Vývojář Steve Troughton-Smith sdělil, že v kódu firmwaru 15.4 pro Studio Display objevil odkaz na Macmini10,1, což je identifikátor pro letošní novinku. Někteří analytici ale předpovídají vydání až v polovině roku 2023, přičemž dorazí společně s procesorem M2. Po vydání tedy logicky nahradí model s M1 a Intelem.

 Tento identifikátor modelu se neshoduje s žádným existujícím vydaným ‌Mac mini‌ a je pravděpodobné, že jde o ID modelu pro údajně připravovaný ‌Mac mini‌. Dřívější zvěsti naznačovaly, že Apple měl v plánu vydat nový high-end ‌Mac mini‌, který by nahradil model založený na Intelu v sestavě. Po uvedení Mac Studia, hybridu mezi ‌Mac mini‌ a Mac Pro, se však tyto spekulace rozplynuly a bude zřejmě opět spadat do stejné kategorie využití, jako doposud, tedy spíše kancelářské využití kompaktního stroje.

Mac mini – Apple (CZ)

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články