Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Nový iPod touch s pořádným výkonem je zřejmě na cestě.

Napsal

dne

Přestože v posledních letech hudební přehrávač iPod touch od Applu ztratil na celkové popularitě mezi zákazníky, do portfolia společnosti prostě odjakživa patří. V minulém roce jsme se dočkali pouze lehkého upgradu, jimž podpořil kalifornský gigant svůj produkt, nicméně pokud se mají zvýšit prodeje, musí nabídnout něco exkluzivního. Podle dostupných informací se chystá řada novinek, které všechny milovníky hudebního přehrávače potěší.

Bližší informace prozradil leaker Komiya na svém Twitterovém účtu, konkrétně pak informace týkající se nového procesoru. Podle všeho se dočká očekávaný model iPodu touch integrace procesoru Apple A12 Bionic, který je použit například v modelech iPhone XS, nebo poslední generaci iPadu. Pokud se Apple opravdu rozhodl pro tento upgrade, pak se bude jednat o velice výkonné zařízení, které zaručí bezproblémový chod s podporou systémů na dalších několik let.

Očekává se také, že se rozšíří barevné možnosti výběru a nebudou chybět ani vylepšené reproduktory pro ještě lepší poslech hudby. Vzhledem k tomu, že procesor nabízí skvělý výkon, ale nejedná se o nejnovější generaci, pak bychom mohli očekávat oficiální představení v letošním roce, nejpozději pak začátkem přístího roku 2021. Aby si Apple udržel cenovou politiku, pak by mohla základní verze začínat na částce 400 dolarů. Zda se dočkáme upraveného designu není vůbec jasné, nicméně si můžete prohlédnout níže přiložené koncepty, které stojí za to! Podle autora vizualizace by mohl vycházet z modelů řady iPhone a zajmout třeba beztlačítkovým panelem.

Brilliant concept merges iPad mini and iPod touch | Cult of Mac

Apple zřejmě chystá na příští rok výroční iPod touch X – Letem světem Applem

ArtStation - iPod touch 7 concept, Barsbek Bektur

 

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články