Sledujte nás na sociálních sítích
Girl in a jacket

Články

Novější Mac, iPhone či iPad teď pořídíte s obrovskou slevou

Napsal

dne

Kdo by neměl rád výprodej a s ním spojené akční nabídky za zvýhodněnou cenu? Pokud si zrovna plánujete pořídit některý produkt od Applu, máte jedinečnou šanci ulovit vysněný produkt o pár tisícovek levněji. Ať už sháníte profesionální iMac s pořádnou výbavou, nebo vylepšený CTO model MacBooku, který využijete nejen na cestách, pak rozhodně doporučujeme mrknout na časově omezenou akci, kterou pořádá náš partner MacBookarna.cz. V rámci desetiletého výročí existence na trhu a zlevnění zboží celkem až o 356.000 korun si teď může dovolit počítač či telefon od Applu opravdu každý a to klidně i na splátky.

Proč zbytečně platit za předražený nákup, když právě teď můžete ušetřit spoustu peněz? A pokud si z vybraných modelů nevyberete, klidně zašlete poptávku na váš vysněný kousek, kluci z MacBookarny jsou totiž schopní sehnat cokoliv v rámci vašich finančních možností.

Vybere si opravdu každý

Platí staré pravidlo, že do výprodeje se dostanou výběrové produkty, které nikdo nekupuje, nebo je brzy vystřídá novější model. V rámci této akce je však situace úplně jiná. Ale pozor, akce platí pouze do vyprodání zásob, tak si s nákupem pospěšte. Čas běží…

V nabídce totiž objevíte třeba ty nejnovější kousky MacBooku s nabušeným procesorem M1 Pro, nebo 5K Retina iMac, který bude ve vaší kanceláři či domácí pracovně dokonalým parťákem. Tím to ale nekončí, vybírat můžete on-line z různých konfigurací MacBooku Air, nebo sáhnout po výkonnější variantě MacBooku Pro. Na veškerý sortiment pak dostanete standardně záruku a o platbu za doručení až k vám domů nemusíte řešit. Navíc máte možnost v rámci 30 dnů zboží vrátit bez udání důvodu, případně ho vyměnit za jiné.

Na jaké produkty se akce vztahuje?

Pokud navštívíte stránky našeho partnera MacBookarna.cz, pak objevíte všechny zlevněné produkty v kolonce „Akce“ přičemž v době psaní článku zbývá už posledních 82 jedinečných nabídek. Seřadit si můžete nabídku přesně podle detailních filtrů. Pokud vás tedy zajímají třeba CTO/BTO modely, jednoduše si jejich výběr zaškrtněte.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články