Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Niceboy rozšiřuje svou řadu domácích spotřebičů o nový robotický vysavač a chytrou zásuvku

Napsal

dne

Značka Niceboy do svého portfolia robotických vysavačů přidává model Charles i8 – vysavač s funkcí mopování a pokročilými technologiemi pro efektivní úklid. Současně přináší i vylepšenou verzi chytré zásuvky SmartPlug PRO, které přidala funkci měření spotřeby energie. Obě novinky je možné ovládat pomocí mobilní aplikace pro chytrou domácnost Niceboy ION.

Charles I8: robotický vysavač s mopem a inteligentním rozpoznáním znečištění

Robotický vysavač Niceboy ION Charles i8 se postará o váš úklid. S funkcí mopování podlahu nejen vysaje, ale rovnou i vytře. S pokročilou technologií Optical Flow dokáže analyzovat stupeň znečištění a přizpůsobit vlastní výkon. Navigační systém NaviGATE vyhodnotí uklizenou plochu a naplánuje trasu úklidu tak, aby vysavač pokryl 100% vysávané plochy. S technologií Red SENSE se vysavač zvládne vyhýbat překážkám i pádu ze schodů.

Centrální kartáč Animal Brush si poradí s chuchvalci zvířecích chlupů, stopami a dalšími nečistotami od vašich mazlíčků. Uvnitř vysavače najdete i účinný třístupňový filtrační systém MAX Clean. Speciální HEPA H13 filtr se postará i o ten nejjemnější prach, alergenní roztoče i zvířecí alergeny. S vícejazyčnou aplikací Niceboy ION (včetně češtiny a slovenštiny) snadno spustíte nebo naplánujete úklid s Charlesem i8 kdykoliv a odkudkoliv.

Robotický vysavač Niceboy ION Charles i8 pořídíte za 7999 Kč.

SmartPlug PRO: šikovná zásuvka, která promění spotřebiče v chytrá zařízení a ohlídá spotřebu energie

Jakmile zapojíte do chytré zásuvky Niceboy ION SmartPlug PRO jakýkoli spotřebič, stane se rázem chytrým a můžete jej ovládat ze svého telefonu pomocí mobilní aplikace. Podle nastaveného programu se může například sám zapnout kávovar nebo se v určený čas zhasne lampička v obývacím pokoji. Zásuvka měří spotřebu energie, která přes ní proudí. Tyto údaje se v mobilní aplikaci Niceboy ION průběžně ukládají, takže si pak můžete lépe naplánovat provoz spotřebičů, abyste ušetřili.

Chytrou zásuvku Niceboy ION SmartPlug PRO pořídíte za 599 Kč.

O značce Niceboy

První produkty uvedla značka Niceboy na evropský trh v roce 2016. Od té doby se stala úspěšnou nejen u nás, ale i v řadě dalších zemí Evropy. Ve vybraných kategoriích zaujímá přední příčky v prodejích a je jedním z lídrů na trhu. Mezi produkty značky Niceboy patří akční kamery, autokamery, různé typy sluchátek, přenosné reproduktory, fitness náramky, chytré hodinky a další. Novinky, které Niceboy v posledních letech představil, jsou ucelená řada gamingového vybavení ORYX a řada chytrých výrobků do domácnosti ION.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články