Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Neomezené možnosti? Nadšenci vložili tracker AirTag do klíče od Tesly.

Napsal

dne

Od té doby, co se na trh dostal nechvalně známý AirTag, se uživatelé po celém světě snaží najít způsoby, jak otestovat limity a možnosti nového trackeru Apple. V minulosti jsme mluvili o AirTagu v pračce, sledování mazlíčků, nebo třeba ovladači k AppleTV, který můžete přes aplikaci Find My ve spojení s miniaturním přívěskem snadno lokalizovat. Tentokrát se však nadšenci ze Spojených států rozhodli použít klíče od Testy, který se také snadno zatoulá. Proč ho tedy nehledat tímto efektivním způsobem?

Autor videa, Praveen Nagaraj, vyjmul základní desku z AirTagu a integroval ji do klíče od auta. Poté připojil desku s miniaturními obvody k přepínači a pomocí baterie AirTag zajistil přívod elektrické energie pro obě zařízení. Podle jeho slov však očekává menší výdrž, než by se dalo očekávat, nicméně to se dá časem doladit – jedná se spíše o experiment, než reálné a každodenní využití. Tento proces má některé nevýhody, protože se nepodařilo vytvořit dostatek místa uvnitř přepínače pro reproduktor – což znamená, že ho podle zvuku prostě nenajdete. Kvůli rušení mezi AirTag a kovovou deskou uvnitř přepínače funguje funkce Precise Search pouze z méně než 3 metrů. Nakonec také není možné přiblížit iPhone k identifikaci AirTagu (pokud je ve ztraceném režimu).

Zdá se snazší koupit přívěšek na klíče a dát dohromady oba produkty, ale i přes všechny tyto obstrukce je zajímavé sledovat inženýrství a nápady, které za takovým výkonem stojí. Pokud si to chcete vyzkoušet stejný postup na vašem klíči od auta, autor videa napsal příspěvek, který vysvětluje postup o něco lépe. Další zajímavé informace o tom, jak probíhala instalace si můžete prohlédnout v níže přiloženém videu.

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články