Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Některé kusy Apple Watch 8 a Ultra mohou mít problém s mikrofonem

Napsal

dne

Není tomu dávno, co společnost Apple představila na své konferenci novou modelovou řadu hodinek Apple Watch. Po krátké době se dostaly k prvním uživatelům, přičemž se nyní objevil technický problém. Společnost Apple ve svém prohlášení uznala, že některé kusy Apple Watch Series 8 a Apple Watch Ultra mohou mít problémy s mikrofonem – chyba se objevuje při řadě činností, včetně pokusů o použití Siri, telefonování a dalších.

Nejedná se o chvilkový výpadek funkce, ale po nějaké době přestane reagovat úplně. To znamená, že aplikace, které se spoléhají na záznam zvuku (hlasové poznámky, telefonní hovory) začnou zobrazovat chyby a nefungují správně. Podle Applu může tento nedostatek prozatím vyřešit restartování systému – to znamená, že se nejedná o hardwarový, ale pouze softwarový problém.

Je tedy velmi pravděpodobné, že Apple již pracuje na opravné verzi systému watchOS, která tento softwarový nedostatek v nejbližších dnech vyřeší. Každopádně je dle našeho názoru nepřijatelné, aby byl uživatel už po koupi nového zařízení omezen takovým banálním problémem, který mohl tým vývojářů vyřešit dřívější záplatou.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články