Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Nejprodávanější Tvrzené sklo pro Váš iPhone s aplikací ZDARMA!

Napsal

dne

iPhone Servis Praha - Tvrzenýsklo

Vybrat si správné Tvrzené sklo na iPhone může být malinko oříšek, existuje totiž několik druhů Tvrzených skel, ze kterých je náročné vybrat to správné. Jestli zvolit klasické Tvrzené sklo, nebo radši 3D Tvrzené sklo, které dosahuje až do zaoblených hran.  

Na co si dá při výběru Tvrzeného skla na iPhone pozor? 

Při výběru Tvrzeného skla je důležité nezapomenout na ochranný kryt, se kterým iPhone používáte. Některá 3D Tvrzená skla nemusí být kompatibilní s ochrannými kryty, které zasahují až do displeje iPhonu. Dbejte tedy zvýšené pozornosti při výběru Tvrzeného skla. Ideální kombinací je jednoznačně tenčí gumový kryt a 3D Tvrzené sklo PREMIUM, které je jednoznačně tím nejodolnějším sklem z nabídky. 

Tvrzené sklo na iPhone

Nesmíte také zapomínat na barevné provedení Tvrzeného skla. Je dobré vybírat Tvrzené sklo, které bude barevně ladit s barvou displeje. U klasických Tvrzených skel je barva displeje nepodstatná, protože klasická Tvrzená skla jsou kompletně průhledná, přesto můžete zvolit některé 3D Tvrzené sklo. Zaoblená Tvrzená skla jsou vyráběna v několika barevných variantách, kdy jednoznačně nejčastěji prodávané varianty jsou černá a bílá barva.

Rozhodující může být také materiál, ze kterého je ochranné sklo na iPhone zpracován. Existuje více variant Tvrzených skel, ze kterých můžete vybírat. 

  • Verze CLASSIC – Tvrzená skla, která jsou vyrobena ze dvou materiálů, Tvrzeného skla na zobrazovací části a tenkého přilnavého plastu, který ochrání i zaoblené části iPhonu.
  • S hliníkovým rámečkem – Jak je již z názvu zřejmé, jedná se o Tvrzené sklo, které má po zaoblených krajích hliníkovým rámeček, který tak chrání displej iPhonu v zaoblených částech 
  • PREMIUM – Jednoznačně nejodolnější ochranné sklo, které je celé vyrobené z jedné vrstvy odolného Tvrzeného skla (i v zaoblených částech). Díky svému zpracování a vysoké odolnosti je také nejvyhledávanější ochranným sklem mezi uživateli iPhonů se zaoblenými displeji. 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ TVRZENÁ SKLA NA IPHONE

Pokud stále nevíte, které ochranné sklo pro Váš iPhone zvolit, můžete se nechat inspirovat ostatními uživateli. Přehled nejprodávanějších skel na iPhone můžete najít zde. 

Jako bonus můžete využít slevového kódu FanApple i na nejprodávanější, nebo také zlevněná Tvrzená skla, která v nabídce naleznete. Navíc si každé Tvrzené sklo můžete nechat zdarma nalepit přímo na prodejně, která se nachází na adrese: Ostrovského 32, Praha 5. Nebudete-mi si vědět rady s výběrem, nechte si na prodejně poradit, určitě vybereme to nejlepší sklo pro Vás! 

Výměna displeje iPhone 5s Praha

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články