Sledujte nás na sociálních sítích
Girl in a jacket

Články

Nejnovější iOS 15 GM je možné nainstalovat již nyní

Napsal

dne

Společně s podzimní konferencí California Streaming, která je úspěšně za námi jsme se oficiálně dočkali přesného datumu vydání iOS 15. Kromě toho, že bude aktualizace pro širokou veřejnost k dispozici 20. září, tedy příští pondělí, mají již nyní možnost všichni účastníci testovacích programů instalovat GM verzi, nebo chcete-li Release Candidates.

Jedná se v podstatě o „finální“ sestavení, které však může obsahovat drobné chyby a vývojáři tímto testováním vyladí poslední nedostatky. Stejná situace platí také pro verze iPadOS 15, watchOS 8 a tvOS 15. iOS 15 přináší režimy ostření, stejně jako Live Text OCR, digitální ID do Peněženky, vylepšení FaceTime a Zprávy a zásadní vylepšení Počasí a Map. Od čtvrté beta verze se také pracuje na vylepšené funkci pro aplikaci Camera, která dokáže z obrázků odstranit nežádoucí odlesky objektivu.

Pokud máte aktivní, vývojářský, nebo testovací účet v Apple Developer Center, pak najdete nejnovější aktualizaci přímo ve vašem iOS zařízení v Nastavení – Obecné – Aktualizace softwaru. Ještě před tím vám doporučujeme provést zálohu osobních dat prostřednictvím iCloud, nebo iTunes. Stejné upozornění platí v případě, že se chystáte instalovat GM verzi na primární zařízení – je dost pravděpodobné, že bude obsahovat drobné nedostatky, které mohou znepříjemnit každodenní používání telefonu.

Jestliže nebude aktualizace dostupná přímo skrz zařízení, můžete si aktualizační balíček iOS 15 Golden Master stáhnout třeba přes ověřený portál iOS15beta.com. Celá redakce FanApple.cz však nezodpovídá za jakékoliv problémy spojené s instalací.

iOS 15 GM (Golden master) Download - iOS 15 Beta Download

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články