Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Nejnovější iOS 15.0.1 dokáže rychleji vybít baterii u většiny iPhonů

Napsal

dne

Koncem minulého týdne vydala společnost Apple první veřejnou aktualizaci svého operačního systému iOS 15. Podle dostupných informací opravuje poslední sestavení 15.0.1 zejména drobné menší chyby, nicméně podle nejnovějšího testu, který provedl YouTube kanál iAppleBytes dokáže rychleji vyždímat baterii. Nejnovější průzkum byl prováděn na modelech iPhone SE 1. generace, iPhonu 6s, 7, 8, XR, 11 a SE 2. generace.

Celé video z prováděného testu si můžete prohlédnout níže pod tímto odstavcem. Jak tvrdí autor videa, výsledky moc dobře nedopadly. Téměř pět let starý IPhone SE 1. generace si oproti základnímu sestavení iOS 15 pohoršil o třicet bodů, když na nejaktuálnějším systému získal rovných 1700 bodů. Podobného výsledku jsme se dočkali také u modelu iPhone 6s, který získal pouhých 1610 bodů (iOS 15 – 1650). Jak jsou na tom ostatní testované modely?

Značného poklesu bodového hodnocení si můžeme všimnout také u modelu iPhone 7. Jediným modelem, který si vedl úspěšně je iPhone SE 2. generace, který jediný hlásí zlepšení. Pokud se rozhodnete aktualizovat na poslední dostupnou verzi, pak doporučujeme pročíst zkušenosti uživatelů, případně provést kompletní obnovu vašich osobních dat prostřednictvím iCloudu, nebo přes iTunes.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články