Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Nejlepší silikonové obaly pro iPhone za fantastickou cenu!

Napsal

dne

silikonové obaly pro iPhone

Po pořízení nového iPhonu jednoznačně přemýšlíte, jak nejlépe zabránit možnému poškození. Na displej je jednoznačně nejlepší použít Tvrzené sklo, které je 7x odolnější než ochranné fólie. Jenže, co použít na zadní stranu? Také Tvrzené sklo, nebo je lepší použít ochranný kryt? Podle nás jsou nejlepším řešením, silikonové obaly pro iPhone!

Proč raději zvolit obal, než Tvrzené sklo na zadní část iPhonu?

Tvrzené sklo je sice nejlepší možnou ochranou na displej, ovšem na zadní stranu bych ho již nedával. Dokáže totiž ochránit pouze zadní část, jenže na boční stěny iPhonu již nedosáhne. Navíc po pár pádech si můžete vyrazit opět pro sklo nové, to při použití gumového či silikonového obalu nehrozí. Rozhodně tedy doporučuji při výběru ochrany na zadní stranu iPhonu sáhnout po obalu či krytu.

Plast, guma, či silikon? Který materiál zvolit…

Tisíc lidí, tisíc chutí. Každý z nás bude s největší pravděpodobností preferovat jiný druh obalu. Osobně bych rovnou zavrhnul variantu plastového krytu. Jedná se sice o jedny z nejtenčích obalů, jenže jsou spíše designovým doplňkem, než pořádným ochranným prvkem. Lépe jsou na tom již gumové obaly, které dokáží mírně utlumit náraz či pád. Nejlepší jsou ovšem silikonové obaly pro iPhone!

Silikonové obaly pro iPhone – ta nejlepší ochrana!

Silikonové obaly patří mezi nejodolnější obaly vůbec. Navíc velice dobře na iPhonu drží, takže se nemusíte obávat, že by se mezi obal a iPhone dostával prach. Jejich vnitřní část je vystlána plyšovou výstelkou, která ochrání iPhone i uvnitř krytu.

Na boční tlačítka se na krytu nachází výstupky, díky kterým se mnohem snáze tlačítka ovládají. Ve spodní části nechybí ani potřebné výřezy na nabíjecí konektor a reproduktory. O tom jak perfektně silikonové obaly na iPhone vypadají se můžete přesvědčit v tomto přiloženém videu.

https://www.youtube.com/watch?v=vAepnsYGamc

Sleva pro čtenáře magazínu FanApple.cz

Na závěr je připraven slevový kód, díky kterému získáte silikonové obaly pro iPhone za jedinečnou cenu 319 korun. Stačí v prvním kroku nákupního košíku zadat slevový kód: FanApple – bude Vám odečteno 20% z celé objednávky.

silikonové obaly pro iPhone

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články