Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Nejlepší ochrana displeje pro iPhone? Rozhodně 3D tvrzené sklo.

Napsal

dne

Ať už máte jakýkoliv model jablečného telefonu, rozhodně by si zasloužil nejlepší ochranu displeje. Tvrzené sklo ochrání nejenom před samotným pádem, ale také proti škrábancům a vrypům, které snižují prodejní hodnotu zařízení. Vybírat můžete z různých variant, kterých je k dispozici poměrně dost, nicméně pokud hledáte opravdu kvalitní a ověřený způsob, jakým zabezpečit telefon před poškozením a zároveň chcete zachovat jeho krásné křivky, pak můžeme z vlastní zkušenosti doporučit 3D tvrzené sklo. Tento model totiž dokonale chrání celý displej telefonu, včetně zakřivených hran. Čtěte dál…

Výše uvedené sklo nabízí v porovnání s ostatními modely daleko vyšší odolnost a překvapí  tloušťkou pouhých 0,3 milimetrů. To znamená, že výrazně nenavyšuje hmotnost ani rozměry telefonu a vůbec nepoznáte, že je na displeji nalepené. Nová verze 3D tvrzeného skla je vylepšena o podlepení celého skla, díky kterému tak nedochází k usazování prachu v místě senzorů Face ID, proximity a přední kamery. To považujeme za velkou výhodu a jeden z klíčových důvodů, proč se pro zakoupení této verze rozhodnout. K dispozici je černá varianta s lesklou úpravou rámečku, což znamená, že nenarušuje původní vzhled telefonu.

3D Tvrzené sklo na iPhone X PREMIUM - Vylepšené (3)

Jak probíhá aplikace tvrzeného skla? Je to velmi jednoduché a zvládnete ji z pohodlí vašeho domova či kanceláře! Na zadní straně krabičky ve které je produkt dodáván naleznete podrobný manuál v českém jazyce. Postup je zcela standardní, stačí důkladně očistit plochu zobrazovacího panelu pomocí přiložených hadříků, následně sejmout fólii ze skla a aplikovat na displej, případně zbývající vzduchové bubliny vytlačit do stran. Pokud si nevíte rady, můžete si prohlédnout video pod tímto odkazem. Jen doporučujeme aplikovat tvrzené sklo za denního světla v prostředí, kde se příliš nepráší.

“Pokud si na nalepení skla nevěříte, stačí zajít na kamennou prodejnu, ve které vám odborníci rádi nalepí tvrzené sklo na váš telefon zdarma.”

Možná si říkáte, zda jsou po několika denním používání cítit rozdíly dotyku. Přesvědčíme vás o tom, že rozdíl nepoznáte. Po více než měsíčním používáním mohu s klidem konstatovat, že vliv je naprosto nulový. Prst po displeji klouže zcela normálně a plocha se daleko méně špiní. Sklo taktéž nemá žádný vliv na funkci 3D Touch, takže vám bez obav budou fungovat rychlé zkratky a gesta. Navíc je 3D Tvrzené sklo kompatibilní s 95% ochranných krytů, takže se nemusíte bát, že by docházelo k nadzvedávání sklo ochranným krytem.

Jak se liší s předchozí verzí? Tento model disponuje pouze výřezem na mikrofon, zatímco ostatní senzory jsou ukryty pod tvrzeným sklem, aniž by byly nějakým způsobem ovlivněny, fungují naprosto přesně. Z designové stránky na nás působí o mnohem lépe. Cenovka je naprosto stejná. Za tento model zaplatíte 599 korun, což může být pro někoho více, než by očekával. Nicméně na bezpečnosti vašeho milovaného telefonu byste rozhodně šetřit neměli. S naším slevovým kódem ušetříte 20% z původní ceny. Při objednávce tedy stačí zadat “FanApple” čímž dojde k aktivaci slevy.

TVRZENÉ SKLO MŮŽETE ZAKOUPIT POD TÍMTO ODKAZEM

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články