Sledujte nás na sociálních sítích

Apple iPhone/iPad

Nejlepší ochrana displeje Apple Watch! Již nebudete chtít jinou

Napsal

dne

Nejlepší ochrana displeje Apple Watch

Už vás nebaví neustále se odlepující ochranné fólie, nebo praskající tvrzená skla? Podívejte se na novou, vysoce odolnou, 3D ochrannou fólii pro Apple Watch PREMIUM. Po pár měsících používání můžeme říci, že je to nejlepší ochrana displeje Apple Watch.

NEJLEPŠÍ OCHRANA DISPLEJE APPLE WATCH

Jak už bylo dříve zmiňováno, největším problémem všech ochranných fólií pro chytré hodinky Apple Watch bylo jejich snadné odlepení od displeje. Po kontaktech s okrajem fólie se pod ni začal dostávat prach a docházelo k jejímu odlepování. Na tento problém se výrobce při výrobě zaměřil a 3D ochranná fólie PREMIUM se od displeje Apple Watch nezačala odlepovat ani po několika měsících používání.

Nejlepší ochrana displeje Apple Watch

Aby nebylo pochyb, že je to opravdu nejlepší ochrana Apple Watch hodinek, 3D fólie narozdíl od 3D tvrzených skel, nesnižuje citlivost doteku a plynulost ovládání. Problémů s citlivostí a ovládáním si mohli všimnou především majitelé 40mm a 44mm Apple Watch po nalepení 3D tvrzeného skla. Po nalepení 3D ochranná fólie dokonale splyne s displejem. Žádným způsobem nenavyšuje hmotnost.

Nejlepší ochrana displeje Apple Watch

Jak je možné vidět na obrázku výše, 3D zaoblení dokonale kopíruje povrch displeje. Ochranná fólie disponuje tenkým, černým rámečkem. Rámeček je vytvořený přesně podle rámečku displeje hodinek.

CO VŠE SE NACHÁZÍ V BALENÍ?

Součástí balení je kromě ochranné fólie taky velký, isopropylem napuštěný, čistící hadřík, kterým důkladně očistíte povrch displeje před aplikací fólie od všech mastnot a nečistot. Následně látkovým hadříkem vše setřete a připravíte displej na aplikaci. 3D ochrannou fólii vycentrujete do středu a přiložíte k displeji. Ke snadnějšímu přilepení můžete použít špachtli s polštářkovým zakončením. Instalace 3D ochranné fólie na displej hodinek je opravdu snadná.

JAK POSTUPOVAT PŘI APLIKACI 3D OCHRANNÉ FÓLIE NA APPLE WATCH PREMIUM?

KDE 3D OCHRANNOU FÓLII PREMIUM SEHNAT? + SLEVOVÝ KÓD

3D ochrannou fólii pro Apple Watch PREMIUM můžete zakoupit přímo na kamenné prodejně Tvrzenýsklo.cz, nebo online. V případě zájmu můžete kamennou prodejnu navštívit a nechat si ochrannou fólii nalepit na Apple Watch zdarma. Pro čtenáře magazínu FanApple.cz je připravený speciální slevový kód: FanApple – díky němu získáte 3D ochrannou fólii pro Apple Watch PREMIUM za jedinečnou cenu 239 korun.

Nejlepší ochrana displeje Apple Watch

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články